6 nejoblíbenějších boxspring a čalouněných postelí letošního jara

Na světě nenajdete mnoho lidí, kteří by nemilovali spánek. Kvalitní odpočinek potřebuje každý z nás, proto byste neměli podceňovat místo, na kterém usínáte. Postel dokáže eliminovat zdravotní problémy, a také se díky ní můžete probouzet s úsměvem a příjemně tak nastartovat každý den. Máte po probuzení špatnou náladu? A nemůže za to náhodou i nekvalitní spánek? Co takhle se porozhlédnout po novém lůžku? U nás si určitě vyberete!

 

WINDSOR 


Windsor – naše rodinné stříbro. Nejprodávanější a u zákazníků nejoblíbenější čalouněná postel. Kvalitní materiály i zpracování zaručují stabilitu postele. Plocha lůžka 180x200 cm garantuje, že mačkat se rozhodně nebudete. Součástí postele je matrace Nelly Plus, jenž je tvořená z více typů pěn, takže si lůžko můžete přizpůsobit svým představám. Postel má velkorysý úložný prostor, navíc velmi snadno přístupný. A nejlepší nakonec, postel Windsor obsahuje výklopný polohovací rošt, díky kterému si můžete matraci polohovat od mírného zvednutí až po úplné sezení.  Oceníte nejen v období nemoci, ale s knížkou  tak často, jak jen budete chtít.

Postel Windsor má velmi vysoké zákaznické hodnocení. Přečtěte si recenze 56 zákazníků, kteří si postel koupili před vámi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOFIE

 

Zofie – Hledáte kvalitní postel za rozumnou cenu? Sáhněte po Zofii! Postel je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů a je velmi praktická. Její rozměry jsou 160x200 cm a nabízí velký úložný prostor, který je přístupný z boku. Celá postel je čalouněna kvalitní látkou s velmi zajímavým, abstraktním vzorem a černým lemem po okrajích. Zákazníci si velmi chválí středně tvrdou pružinovou matraci, která se skládá z kovových pružin a vrstvy PUR pěny.

Přečtěte si recenze 63 zákazníků, kteří si sedačku koupili před vámi.

 

LAMBADA


Boxspring postel Lambada – Když vidíte Lambadu, hned na první pohled vnímáte eleganci. Skvěle vypadá, rám i čela postele jsou z odolné eko-kůže.  A co teprve, až do ní poprvé lehnete.  Už během odpoledne se budete těšit na další noc. Lambada disponuje postelovým systémem Boxspring, který představuje kompletní lůžko se dvěma vysoce kvalitními matracemi uloženými na sobě. K tomu připočtěte velmi kvalitní konstrukci a obrovský úložný prostor a máte postel, po které touží každý.


COLORADO

Colorado – S praktickou čalouněnou postelí Colorado neprohloupíte. Výhodou této postele je, že ji můžete sestavit jako dvojlůžko, ale také ji lze rozdělit na dvě samostatná lůžka. Materiály, z nichž byla vyrobena, jsou velmi kvalitní a zaručují kromě vysokého komfortu i dlouholetou životnost. Součástí postele je i výklopný lamelový rošt a matrace Miami s tloušťkou 17 cm, na které se vyspíte doslova královsky.

Přečtěte si recenze zákazníků, kteří si sedačku koupili před vámi.

 

BOLERO

Boxspring postel Bolero – Postel typu boxspring, je díky své konstrukci velmi komfortní a pohodlná. Boxspring ručí za luxusní spánek díky dvěma velmi kvalitním matracím, které jsou poskládány na sobě tak, abyste se každý den vyspali dorůžova. Celá konstrukce je vyhotovena z velmi kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost, odolnost, pevnost a stálost celé postele. Postel je mezi zákazníky oblíbená především kvůli výšce ložné plochy 60 cm, což je výška, která zaručuje pohodlné vstávání. Pokud do své ložnice hledáte vyšší postel, je Bolero tou pravou.

 

ANTARES

Antares - Postel Antares vás na první pohled zaujme svým tvarem a celočalouněnou konstrukcí. Pohodlí zajišťují výklopné rošty, které si lze nastavit podle vašich potřeb. K vysokému komfortu přispívá i kvalitní matrace z HR-studené pěny. Postel Antares také disponuje velkým úložným prostorem, do kterého se bez problému schováte všechny vaše lůžkoviny. Rošt postele je tvořen 28 lamelami s výkyvnými kapsami. Potah je vyroben z kvalitní látky, která je velmi příjemná na dotek. Standardně nabízíme v šedé variantě, na objednávku pak i v béžové.

Přečtěte si recenze zákazníků, kteří si sedačku koupili před vámi.

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0