AEG T86589IH2CS  AEG T86589IH2CS 21990

AEG T86589IH2CS

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.


Kód výrobku: T86589IH2CS
Part.No.: T86589IH2CS

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem AEG T86589IH2CS se chlubí dokonale úsporným provozem. Spotřebuje až o 58% méně energie než standardní sušičky energetické třídy B. Díky své nízké spotřebě se tak řadí do energetické třídy A++, která značí šetrnost nejen k vašemu rodinnému rozpočtu, ale také k životnímu prostředí.

AEG T86589IH2CS nabízí velkou kapacitu bubnu sušičky. Na jeden cyklus dokáže s absolutní přesností vysušit až 8 kg prádla. Už tak nebude potřeba dosušovat nebo sušit prádlo jinde, než v nové sušičce AEG T86589IH2CS. Jednoduché ovládání je zajištěno pomocí dotykového LCD displeje s možností nastavení mnoha funkcí. Režim odložení startu, indikátory fáze sušení a indikace zanesení filtru vám usnadní obsluhu.

Šetrné sušení bez ohledu na velikost náplně a choulostivost prádla zajistí funkce ProTex Plus se zlatým certifikátem Wollmark. Buben se třemi žebry zajišťuje šetrné zacházení s prádlem a systém OptiSense nastavuje programy dle vlhkosti a hmotnosti prádla.

Se sušičkou AEG ušetříte. Díky technologii OptiSense je dosaženo vždy minimální spotřeby. Pomocí speciálních snímačů vlhkosti systém přizpůsobuje spotřebu energie a času, aby odpovídala velikosti náplně, a zajišťuje tak nejvyšší účinnost v každé situaci – ať perete celou náplň nebo jen pár kusů prádla. 

V sušičce ProTex Plus s tepelným čerpadlem můžete bezpečně sušit i ty nejchoulostivější tkaniny. Využívá maximální šetrnosti sušení, čímž zajišťuje bezpečné sušení bez srážení jakýchkoliv tkanin – i vlny či hedvábí. Heat Pump využívá nižší teplotu pro sušení a nevzniká tak riziko sražení či jakékoliv jiné poškození oblečení.

Systém Invertor motor je založen na bezkartáčové technologii přímého elektronického řízení otáček, snižují se tak vibrace a opotřebení. Díky tomuto systému lze dosáhnout vysokého výkonu při minimálním hluku. Nízký hluk snižují i speciálně navržený sušící cyklus a kvalitně odizolovaná skříň sušičky. Celková hlučnost sušičky dosahuje pouhých 62 dB, při použití extra tichého programu.

Parametry

PŘÍKON
Energetická třídaA-50%
Spotřeba900 W
Frekvence vstupního střídavého napětí4960 miliampérhodin
Spotřeba energie1.92 kWh
PARAMETRY
Funkce1odložený start, dětský zámek
HMOTNOST A ROZMĚRY
Hmotnost54,96 kg
Šířka600 mm
Hloubka580 mm
Výška850 mm
TECHNICKÉ DETAILY
Tepelné čerpadloY
Vestavěný displejY
Časovač odloženého startuY
Typ ovládáníknoflíky, Otočné
Hlučnost65 dB
Systém vkládáníčelní
BarvaBílá
ProvedeníVolně stojící
Systém sušeníCondensation/Heat pump
Kapacita bubnu8 kg
Funkce proti pomačkáníY
Zbývající čas indikaceY
BzučákY
Programy sušenífunkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku

Nákupní košík

0 ks / 0