Nábytkový program

Army

Nábytkový program Army  je praktické řešení do dětských pokojů, ale nejen do nich. Atraktivní provedení v  dekoru lanýž  působí nadčasově, avšak velmi příjemně, a tím vytváří z každé místnosti útulný pokojík, kde se dítě i dospělý budou cítit dobře a uvolněně. Dětský program Army udělá radost každému malému vojákovi. Přední plochy nábytku jsou zdobeny army nápisy, čímž mu dodávají na atraktivnosti a originalitě. Program čítá několik kusů nábytku s různým využitím, od postele až po prostornou šatní skříň. Další výhodou tohoto programu je jeho ...

Čtěte více

Cena kompletu:
16 280 
s DPH 19 700 
Cena se skládá z:

Army - PC stůl 14 (lanýž)

Dětský pracovní stůl
2 397 Kč s DPH 2 900 

Army - Postel 15 (lanýž)

Klasická postel
5 661 Kč s DPH 6 850 

Army - Regál pravý 07 (lanýž)

Dětský regál
3 099 Kč s DPH 3 750 

Army - Šatní skříň 01 (lanýž)

Dětská skříň
5 124 Kč s DPH 6 200 

Položky kolekce nábytku Army

Zobrazuji 1-9 produktů z 13 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Army

Nábytkový program Army je praktické řešení do dětských pokojů, ale nejen do nich. Atraktivní provedení v dekoru lanýž působí nadčasově, avšak velmi příjemně, a tím vytváří z každé místnosti útulný pokojík, kde se dítě i dospělý budou cítit dobře a uvolněně.

Dětský program Army udělá radost každému malému vojákovi. Přední plochy nábytku jsou zdobeny army nápisy, čímž mu dodávají na atraktivnosti a originalitě. Program čítá několik kusů nábytku s různým využitím, od postele až po prostornou šatní skříň.

Další výhodou tohoto programu je jeho variabilita. Prvky si můžete dle potřeby seskládat tak, aby vše vyhovovalo rozměrům pokoje a potřebám dítěte. Spíše neutrální dekor může efektivně doplnit výrazná barva stěn, plakáty či další dekorace. 

Dopřejte vašemu dítěti tento stylový pokojík, který jim bude sloužit po dlouhou dobu.

 

Výhody:

  • vhodná pro knihy
  • nenáročné čištění díky laminovanému povrchu
  • moderní provedení

Provedení:

  • dekor: lanýž
  • materiál: LDTD

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky