Nábytkový program

Avignon

Avignon Program je momentálně vyprodán

Aby jste si vaše bydlení co nejvíce užili a zjednodušili, je potřeba mít dostatek úložného prostoru ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak je to i v koupelně, kde potřebujete odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid. Program  Avignon​  nabízí praktické  skříňky i s umyvadlem , takže zde bez problému uschováte hygienické potřeby všech členů rodiny. Skříňky jsou vyrobeny podle nejnovějších módních trendů a díky  elegantnímu dekoru ořechu  budete mít kousek přírody i ve vaší koupelně.  Kromě atraktivního...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Avignon

Aby jste si vaše bydlení co nejvíce užili a zjednodušili, je potřeba mít dostatek úložného prostoru ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak je to i v koupelně, kde potřebujete odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid. Program Avignon​ nabízí praktické skříňky i s umyvadlem, takže zde bez problému uschováte hygienické potřeby všech členů rodiny.

Skříňky jsou vyrobeny podle nejnovějších módních trendů a díky elegantnímu dekoru ořechu budete mít kousek přírody i ve vaší koupelně. Kromě atraktivního vzhledu oceníte i hladkou povrchovou úpravu skříněk, díky které bude následná údržba veškerých použitých materiálů mnohem jednodušší. 

Nábytek je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná se o dřevotřískovou desku, která je otěru vzdorná a zároveň se může pyšnit odolností vůči krátkodobé vlhkosti. Vyniká též díky svojí tvrdosti a pevnosti. 

Inspirujte se programem Avignon a vytvořte si maximálně pohodlnou a praktickou koupelnu podle vašich představ!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky