Barvou roku 2017 je svěží zelená

Nový rok s sebou nese nejen spoustu předsevzetí, nových začátků, ale také novou barvu. Ta bude po celý rok udávat směr nejen módním návrhářům, ale také designérům. Barvou letošního roku je podle Pantone Color Institute Zeleň – Greenery.

Zelená barva je osvěžující a značí nové začátky. Nejedná se o ledajakou zelenou. Pokud chceš mít ten pravý odstín Greeny, najdeš ho pod označením 15-0343. Je to svěží zelená, která má šťávu. Jedná se o zeleno-žlutý odstín, který připomíná první jarní dny, kdy se příroda probouzí k životu a celkově se regeneruje. Greeny nám vzkazuje, abychom se zhluboka nadechli a zregenerovali se po dlouhé zimě.

Greenery 15-0343

Zelená barva odkazuje k přírodě. Lidé, ponoření v dnešním moderním světě, stále více touží se ve volných chvílích přiblížit k přírodě. Poroto se se zelenou barvou počítá i v oblasti architektury, životního stylu a designu.

Greenery dodá novou šťávu i starším interiérům, které jsou zařízené v klasickém stylu. Obecně se však hodí do bydlení mladších generací. Tato barva v kombinaci s bílou je ideální volbou pro tmavší interiéry. Výsledkem bude potlačení stísněnosti a prosvětlení a oživení prostoru.

Zařiď si domov podle barvy roku 2017

Obývací pokoj

Kuchyňské linky

 

Židle

Inspiruj se v naší kompletní nabídce zelených židlí.

Pokojíčky a ložnice

 

Předsíně

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0