Filtrovat

Filtr výrobků

Oddělení

Zákazníci nakoupili

Filtrovat

Zobrazuji 1-40 produktů z 78 celkem 12

doporučené nejprodávanějšínejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-40 produktů z 78 celkem 12

dalších 40

O společnosti Blanář

Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. byla založena v roce 1989 v Brumovicích na Moravě. Od roku 1991 se firma specializuje na sériovou výrobu čalouněného nábytku. Za uplynulé roky se podařilo vybudovat výrobní firmu, která v současné době zaměstnává cca 500 zaměstnanců a která se řadí mezi přední výrobce nábytku. Je největším výrobcem lehacího nábytku v České republice a jedním z největších producentů postelí v celé Evropě. Firma vyrábí nejen válendy a postele všech typů, ale také pohovky, matrace či rošty. Důrazem na vlastní vývoj a kvalitu se firmě podařilo získat image výrobce značkového zboží pro nejširší spektrum zákazníků. Firma rovněž hrdě užívá značku Český výrobek.
 
Své zboží firma prodává v síti smluvních odběratelů v celé České republice (cca 300 prodejen a obchodních domů), větší část produkce v objemu asi 60% směřuje do zahraničí. Zahraničními odběrateli jsou firmy z Německa, Rakouska, Slovenska, Maďarska, Švýcarska, Francie a Španělska. Dle interních statistik je firma největším tuzemským výrobcem lehacího nábytku s roční produkcí cca 180 tisíc postelí. Firma investuje ve spolupráci s významnými výzkumnými institucemi nemalé prostředky do vývoje nových, špičkových výrobků, které následně určují nové měřítko kvality a zároveň odpovídají nejnovějším poznatkům z oblasti výzkumu spánku. Samozřejmostí je používání příjemných a zdravotně nezávadných materiálů, které podléhají nejpřísnějším zkouškám kvality. Firma je držitelem certifikátu státní zkušebny, který potvrzuje zdravotní nezávadnost a vysokou užitnou hodnotu výrobků.
 
V roce 2013 firma získala 3. místo v soutěži Vodafone firma roku Jihomoravského kraje a zároveň ocenění Odpovědná firma roku Jihomoravského kraje. Odborná komise ocenila především to, že Roman Blanář, generální ředitel společnosti, myslí i na své zaměstnance. Blanář nábytek, a.s. byl jednou z prvních firem v České republice, které se pro děti svých zaměstnanců rozhodly otevřít firemní školku, která nese název „Bimbi – jiná školka“. Školka funguje nepřetržitě celý rok včetně prázdnin a víkendů dle potřeb rodičů.

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky