GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Chytré řešení úložného prostoru na zahradě

Pokud máš vlastní zahradu, určitě víš, jak praktické jsou úložné prostory, do kterých můžeš schovat nářadí, podsedáky, dětské hračky, květináče a další nezbytnosti, kterou jsou nedílnou součástí zahrady. 

Pokud na zahradě nemáš, nebo nemůžeš mít, zahradní domeček, jistě oceníš možnost úložných boxů. Ty jsou vyrobeny z odolného plastu, který je snadno omyvatelný a odolný proti povětrnostním vlivům. Kromě úložného prostoru může plnit i další funkce. Některé úložné prostory můžete díky podsedáku proměnit na praktický sedací nábytek, jiný může zároveň plnit funkci stolu.

Box Circa Wood

Je ideálním spojením úložného prostoru a konferenčního stolku. Stačí, když kolem něj naskládáš židličky a lavičky a stylové posezení je na světě. Díky přírodnímu dekoru se bude do prostor zahrady ideálně hodit a nenaruší celkový dojem ze zahrady

úložný box
úložný box

Box Brushwood

Má objem 455 l, takže do něj schováš opravdu hodně věcí. Umístit ho můžeš k bazénu, do zahrady nebo pod pergolu. Díky přírodnímu dekoru dřeva nebude truhlice nijak narušovat příjemnou harmonii zahrady. Plast je odolný vůči povětrnostním vlivům a jednoduše se udržuje.

úložný box
úložný box

Box Capri

Je moderním kouskem, do kterého schováš všechny potřebné věci, které musíš mít na zahradě neustále při ruce. Box je vyrobený z odolných plastových výlisků, které imitují přírodní ratan. Díky neutrální barvě a ratanovému vzhledu se box skvěle hodí do prostředí zahrady.

úložný box
úložný box

Cool

Tento multifunkční nábytkový kus v sobě skrývá stůl, úložný prostor i židličku. Stačí, když na horní část položíš měkoučký podsedák a židlička je na světě. Díky menším rozměrům může perfektně nahradit odkládací stolek, který můžeš umístit třeba k lehátku. Stolek je vyrobený z odolného umělého ratanu, který odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám.

úložný box
úložný box

Illuminated Cool Bar

Trochu jiný úložný prostor nabízí Cool Bar. Sice do něj neschováš zahradní náčiní ani podsedáky, ale za to v něm luxusně vychladíš pití na párty. Stačí spodní box naplnit ledem. Horní část slouží jako praktický stoleček. Cool Bar si svoje místo najde na každé zahradě i terase. Pro odolný plast není problém UV záření, voda ani mráz.

bart
bar

 

výběr zahraního nábytku

Přečti si také:

 

inspirace pro zahradu