GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Chytré úložné prostory v kuchyni - 1. díl

Každý z nás potřebuje doma množství úložných prostor – na boty, na oblečení, na knížky či na hračky dětí. A to nemluvíme o kuchyni. Kam uskladnit všechny ty hrnce a talíře, domácí spotřebiče, utěrky a potraviny? Kuchyň zkrátka vždycky bývala, a jak to tak vypadá, vždycky bude zmateným místem plným hrníčků nejrůznějších tvarů, mističek nejrůznějších velikostí a všelijakého koření.Nebo snad ne? Přinášíme vám inspiraci, tipy a rady, jak na úložné prostory v kuchyni. Kdo z nás by nechtěl mít kuchyni hezky uklizenou a hlavně uspořádanou. Kdo by nechtěl, aby všechno bylo na svém místě? A nejideálnější představou většiny z nás je jistě přání, abychom předtím, než se dostaneme k hrnci, který potřebujeme, nemuseli vyskládat celou polici plechů, pánví a misek, které jej zakrývají. My jsme pro vás vybrali ty nejvychytanější a nejstylověji řešené tipy na kuchyňské úložné prostory.

 

Elegantní a netypický příborník

Většina z nás je pravděpodobně zvyklá na klasický příborník, do kterého se pokládají vidličky a lžičky na ležato. A většina z nás také pravděpodobně uzná, že takový příborník je při větším počtu příborů zcela nepraktický a nepřehledný. Navíc se vám do něj nevydají vařečky, naběračky a další nádobí.Zajímavým řešením se tak může stát netypický příborník, do kterého vydáte jak příbory, tak i vařečky a naběračky. Stačí je namísto pokládání postavit.
 
 
 
 
 
 
 
 

Zásuvka pod dřezem

Polička pod dřezem se může zdát naprosto nevyužitelná. Na druhou stranu je to to nejideálnější místo, kde můžete uskladnit veškeré kuchyňské čisticí prostředky. Pokud si se zásuvkou trochu pohrajete, můžete z ní vytvořit dokonalou vysouvací poličku, takže se nebudete muset naklánět pod odpadní trubky.
 
 
 
 
 

 

Vysouvací police

Dalším tipem jsou vysouvací police, které poskytují snadný přístup k hrncům a pánvím. Vysouvací poličky se hodí k hlubokým skříňkám, u kterých je zadní prostor většinou nevyužitý, protože se k němu nedokážeme natáhnout.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přehledný organizátor plechu na pečení

Jednou z klasických otázek, týkajících se kuchyně, bývá otázka, kam dát plechy, velké pánve či nádoby na muffiny. Jsou dlouhé a neskladné a do normálních polic se nevydají. Zajímavým a praktickým řešením je úzký organizátor, který by měl být umístěný poblíž trouby. Zásuvka by měla být rozdělená několika přepážkami, které tak přehledně zorganizují všechny vaše plochy a velké pánve.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zásuvka pro kuchyňské spotřebiče

Pokud patříte k těm lidem, kteří nechávají veškeré kuchyňské spotřebiče, jako jsou mixéry, šlehače a další příruční nástroje, postavené jen tak na lince, pak byste jim měli uvolnit jednu ze zásuvek. Uvidíte, že na kuchyňské lince najednou budete mít dvakrát tolik místa a na spotřebiče se vám aspoň nebude prášit.