GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Chytré úložné prostory v kuchyni - 2. díl

Přicházíme s druhým dílem článku, jak efektivně uskladnit kuchyňské elektrospotřebiče a veškeré ingredience potřebné k vaření. V kuchyni nemusíte mít vystavené elektrospotřebiče na kuchyňské lince. Stejně tak můžete i pytlíky s nejrůznějším kořením poschovávat do chytrých úschoven. V tomto díle naleznete dalších pět tipů pro chytré uložení veškerých kuchyňských potřeb. Tak neváhejte a inspirujte se!

 

 

 

Vlastní spíž

Nejideálnějším řešením pro kuchyňské úložné prostory je pravděpodobně vlastní spíž. Spíž neboli komora představuje dokonale organizovaný prostor, kde má všechno svoje místo.Může mít podobu vlastní malé místnosti nebo větší či menší skříně, která většinou bývá zabudovaná do stěny. Avšak i takovou komoru můžete vyšperkovat a vylepšit pomocí výsuvných košů či vysouvacích dveří, které nezabírají místo do prostoru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rohové zásuvky

Pokud však člověk nemá jednu malou místnost navíc nebo mu v kuchyni nezbývá přebývající místo na další skříň, musí hledat jiná řešení. A právě takovým důmyslným a kreativním řešením, které zapojuje do hry i nevyužívané prostory, jsou rohové zásuvky. Rohové zásuvky jsou navíc hlubší a prostornější než běžné zásuvky, a proto vytvářejí ideální úložný prostor například pro hrnce
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zásuvka s košem

Velmi atraktivním řešením je zabudování odpadních košů do zásuvek, a to nejlépe do vysouvacích zásuvek, díky kterým se k odpadnímu koši dostanete snadno. Tento typ zásuvek schová to, co by návštěvou nemělo být viděno a na co se nechcete dívat ani vy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hluboká skříň schová ingredience

Pokud nemáte dostatek prostoru na vlastní spížku, pak ji můžete nahradit aspoň hlubokou skříní, která poslouží jako organizátor koření a jiných ingrediencí na vaření. Do skříně si namontujte poličky, a to i na vnitřní stranu dveří. Díky organizátoru budete mít všechno hnedka po ruce.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Hluboká zásuvka místo kredence

Pro úhledné uspořádání nádobí vám poslouží hluboká zásuvka s nastavitelnými kolíky, mezi které budete moci ukládat talíře, talířky, misky i mističky. Díky kolíkům vám nádobí při vysouvání zásuvky nebude po zásuvce tančit a zůstane pevně připoutané na místě.