GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Naše kuchyně jsou levné a přitom kvalitní. Jak je to možné?

Když si dnes chcete pořídit špičkovou kuchyni, nemusíte utratit dvě nebo tři výplaty za kuchyni na míru. Úplně stejný komfort a kvalitu vám nabídnou také kuchyně blokové. Jen s tím rozdílem, že vás vyjdou mnohem levněji. Například v JENA NÁBYTEK srážíme ceny blokových kuchyní tím, že je vyrábíme ve velkých objemech, vystavujeme je efektivně, na malých plochách a objednané kuchyně expedujeme na paletách.

Řešení, která šetří váš čas

Nemusíte absolvovat několikaměsíční proces výběru kuchyně na míru!
Novou kuchyni můžete mít doma do 14 dnů.

Blokové kuchyně jsou hotové kuchyňské sestavy, které vymýšlí odborníci na design či ergonomii práce. Díky tomu nemusíte trávit hodiny přemýšlením, jak kuchyni poskládat, aby nabídla dostatek prostoru na vaření i skladování nádobí, nebo aby na sebe správně navazovaly jednotlivé zóny. To vše za vás vyřeší odborníci. S blokovou kuchyní budete mít i na malém prostoru dostatek úložných prostor a všeho, co potřebujete k pohodlnému vaření.

I na 180 cm můžete mít vše, co k vaření potřebujete. Kuchyně Idea.
I na 180 cm můžete mít vše, co k vaření potřebujete. Kuchyně Idea.

Nižší ceny díky sériové výrobě

Největší vliv na nízkou cenu blokových kuchyní má sériová výroba. Díky tomu, že každou blokovou kuchyni pouze jednou navrhneme a následně ji vyrábíme ve velkém, dosahujeme výrazných úspor z rozsahu: časových i materiálových.

Výroba blokové kuchyně je tak řádově o desítky procent levnější než výroba kuchyně na míru, i když použijeme ty stejné materiály na pracovní desku, skříňky, dvířka i kování.

Šetříme místo na prodejnách

Cenu blokových kuchyní snižujeme i tím, že je zbytečně nevystavujeme. Šetříme tak na pronájmu vystavovacího prostoru.

Přesto před nákupem blokové kuchyně přesně víte, jak bude ve finále vypadat. Na každé naší prodejně je showroom, kde si můžete prohlédnout a osahat kuchyňské skříňky nebo pracovní desky blokových kuchyní. Další materiály pak najdete na e-shopu, kde je vám ke každé kuchyni k dispozici spousta detailních obrázků a videí. Samotné objednání kuchyně je tak velmi jednoduché a rychlé.

Na našich prodejnách najdete přehlednou expozici dekorů čelních ploch spodních a vrchních skříněk a pracovních desek.

Na našich prodejnách najdete přehlednou expozici dekorů čelních ploch spodních a vrchních skříněk a pracovních desek.

Jednoduchá expedice na paletě

Blokové kuchyňské sestavy dodáváme demontované v několika balících. Díky tomu je můžeme jednoduše expedovat na paletě a ušetřit tak na nákladech za dopravu. Všechny kuchyně máme skladem a expedujeme je do 24 hodin od objednání. Když si dnes objednáte, můžete už za několik dní vařit v novém.

Komplexní řešení nové kuchyně

Nabízíme vám službu montáže nové kuchyně včetně demontáže a ekologické likvidace té původní. Celý proces tak vyřídíme za vás. Vy se tak nemusíte o nic starat a již do 14 dní můžete vařit v novém. Vyměnit kuchyni nikdy nebylo jednodušší.

Možnost vlastního sestavení

Ke každé blokové kuchyni dodáváme přehledný návod i fotografii, jak má výsledek vypadat. Zručný kutil si tak kuchyni může sestavit s běžným nářadím, které má doma.

Bloková kuchyně do paneláku i domu

Blokové kuchyně přijdou vhod do menších bytů i prostorných rodinných domů. Seženete je v desítkách rozměrů, přitom i ty nejmenší nabízí vše, co potřebujete. Díky zajímavé ceně, široké nabídce a prvotřídnímu zpracování si blokové kuchyně získávají přízeň čím dál více českých domácností. Nutno říct, že zcela zaslouženě.

Dlouholeté zkušenosti na trhu

Blokové kuchyně nabízíme už od roku 2012 a za tu dobu jsme jich prodali až 33 tisíc. Což je zhruba tolik, že by hravě urazily 83 km dlouhou cestu z Brna do Olomouce, kdybychom je poskládali vedle sebe. Vyberte si u nás svou vysněnou blokovou kuchyni i vy a užívejte si pohodové vaření.

Prohlédnout nabídku blokových kuchyní