GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Tato část v současné době neobsahuje žádný obsah.

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Vyměňte starý obývák za nový

Uvažujete o změně obývacího pokoje, chcete zůstat in a držet krok s dobou?

Trendy charakterizujeme přirozeností vzhledu a podtrhnou dva nejdůležitější trendy posledních let – prolínání jednotlivých místností a funkční design nábytku. Vše musí být především pohodlné a příjemné, ať už se jedná o sedačku, obývací stěnu, koberec či tapetu na stěně.

V hlavní roli sedací souprava

Dnes se stávají hitem velké gauče s příjemným polstrováním, kde se můžete pohodlně uvelebit a užívat si zaslouženého klidu. U nás naleznete i studio plánovatelných souprav, kde vám vyškolení odborníci při sestavování sedací soupravy vašich snů rádi poradí. Zároveň můžete vybírat z několika stovek provedení klasických sedacích souprav jak na kamenné prodejně, tak i na e-shopu.

 

Jednoduchost obývacích pokojů

Design moderních obývacích pokojů v roce zkombinuje jednoduchý vzhled s příjemnými pocity z používání. Trendem i nadále zůstane úspora materiálu a šetření prostorem v bytě. Jednoduše řečeno v bytě by mělo zůstat jen to, co používáme, vše ostatní je třeba odstranit.

 Decentní lesklá bíločerná kombinace obývací stěny LUNA nadchne svým vzhledem každého; JENA-nabytek.cz

 

Osvěžující fialovo-zelená nebo svůdná vínová

V pokoji s kombinací zelené a fialové se budete cítit překvapivě příjemně. Stejně tak v červeném prostředí.  Červená je silná a energická barva. S vínovou barvou určitě podpoříte tradiční vzhled obývací stěny.

Nový život vdechne obývacímu pokoji osvěžující barevný systém CAPSLOCK; JENA-nabytek.cz Červená barva podtrhne důstojný vzhled tradičního systému ELIPPE; JENA-nabytek.cz

 

Zelená uklidní a žlutá rozsvítí

Zelené barva je barva přírody. Uklidňuje a konejší, což je velmi důležité pro každý domov. Žlutá barva je zato tradičně spojována se sluncem. Je veselá, spontánní a přátelská. Hodí se do prostoru, který chcete zesvětlit a oživit.