Nábytkový program

Blues

Blues Program je momentálně vyprodán

Kvalitní provedení a nemalé množství detailů je charakteristické pro kuchyně z programu Blues.  Už samotný  minimalistický vzhled předurčuje  moderní styl . Ve spojení s daným dekorem utvoří na pohled poutavou sestavu, která vás nezaujme pouze z vizuální stránky. Kuchyňské bloky jsou sestaveny z několika účelně navržených horních i spodních skříněk, které vám zajistí dostatek komfortu.  Než se postupně seznámíme se všemi detaily, je nutné vyzdvihnout  pracovní desku o tloušťce 40 mm , jejíž kvalitní povrch je vyroben z  vrstveného materiálu...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Blues

Kvalitní provedení a nemalé množství detailů je charakteristické pro kuchyně z programu Blues. Už samotný minimalistický vzhled předurčuje moderní styl. Ve spojení s daným dekorem utvoří na pohled poutavou sestavu, která vás nezaujme pouze z vizuální stránky. Kuchyňské bloky jsou sestaveny z několika účelně navržených horních i spodních skříněk, které vám zajistí dostatek komfortu. 

Než se postupně seznámíme se všemi detaily, je nutné vyzdvihnout pracovní desku o tloušťce 40 mm, jejíž kvalitní povrch je vyroben z vrstveného materiálu LTD. Spodní strana je vodoodpudivá napuštěná pryskyřicí. Desky použité u korpusu i frontu mají tloušťku 16mm. Přední plocha je obložena tlustou hranou stejného dekoru. Vnitřní část korpusu má bílou barvu. 

Všechny zásuvky mají zabudované tlumení, které tiší náraz. Pro větší přehled v úložném prostoru jsou opatřeny plnovýsuvem, díky kterému se pohodlně dostanete až do zadních prostor. Jsou vybaveny o dvoustěnné ocelové rámy, které je činí mnohem odolnější. Lze je pohodlně seřídit dle vašich individuálních potřeb. 

Ani závěsné horní skříňky nebyly konstruktéry opomenuty. I u nich naleznete kvalitní kování v podobě samozavíracích celokovových závěsů. Snad každý ocení jednoduchou a rychlou montáž, proto lze dvířka namontovat bez použití nářadí prostřednictvím kliptechnologie

U horních skříněk je výhodou možná přestavitelnost vkládacích polic. Přístrojová skříňka neboli její výklenek je určen pro vysokou lednici, tedy pro integrovanou kombinaci chladničky/mrazničky. Soklová podesta pod sporák má jeden tepelně vodivý plech u foliového čela, který funguje jako ochrana proti horku. Integrované čelo je přizpůsobeno výšce myčky 85, 86 a 87 cm. Skříňky a zásuvky  mají kovové úchytky H26, které mají regulovatelné nožky nacvakávací sokl.

Ve všech směrech bylo myšleno na individuální potřeby, proto zajisté oceníte možnost nastavení výšky u zabudovaných soklových patek. Ty jsou vyrobeny z plastového materiálu, který je velice kvalitní. Též bylo využito soklové krycí lišty, která má standardně nelepený těsnící profil, jež je zapuštěný v drážce

Kuchyně z programu Blues jsou vysoce kvalitní, atraktivní a disponují velkým množstvím výhod. Užijte si maximální kvality s programem Blues.

 

Výhody:

  • velký úložný prostor
  • moderní styl
  • kvalitní materiál
  • matný povrch

 

Provedení:

  • materiál: lamino
  • dekor: dle výběru

 

Dodávka:

  • program je dodáván ve smontovaném stavu

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky