Carneo 610  Carneo 610 4199

Carneo 610

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.


Kód výrobku: CARNEO610

Carneo Smart Cleaner vysaje, vytře prach a dezinfikuje podlahu pomocí UV. Stiskněte tlačítko a jednou za čas vysypte zásobník nečistot. Není nic pohodlnějšího. I přes svůj malý rozměr jeho výkon je dostatečný na úklid vašeho bytu.

Vysavač při činnosti využívá logiku pohybu po místnosti, takže nevynechá žádné znečištěné místo ve Vaší domácnosti. Díky bezdotykovému snímání překážky obejde případnépřekážky, nespadne ze schodů, vyčistí rohy místnosti i málo dostupné prostory pod nábytkem a po ukončení práce nebo vybití baterií se sám dobije. Navíc s funkcí časovače si sami nastavíte kdy vysavač automaticky provede údržbu podlahy (např. v době, kdy jste mimo domácnosti). Pokud chcete, aby vysavač vyčistil jen jednu místnost, použitím "virtuální zdi" jednoduše zabráníte jeho přechodu do jiné místnosti. Robotický vysavač CARNEO SmartCleaner 610 má vestavěnou inteligenci SMARTLive II, která vyhodnocuje překážky a nebezpečná místa, která by mohla ohrozit buď konečný výsledek uklízení nebo robota samotného. Proto nikdy nespadne ze schodů nebo nenarazí prudce do zdi. Díky nové verzi inteligence SMARTLive II, dokáže robot odhalit překážku ještě dříve než dojde k přímému fyzickému kontaktu. Díky tomu tak nemůže dojít k převrhnutí stolků s květináči nebo rozházení obuvi po celé předsíni.

Multifunkční dálkový ovladač pracuje na principu rádiových vln a není tak potřeba zajištění přímé viditelné pomyslné spojnice mezi dálkovým ovladačem a robotem. (Po zakoupení robota je nutné zajistit spárování robota se svým dálkovým ovladačem. Nastavení je popsáno v návodu k obsluze). Důkladně vysává velké plochy. Vysavač při činnosti využívá logiku pohybu po místnosti, takže nevynechá žádné znečištěné místo.Pomocí připojitelného vyměnitelného mopu, můžete využít vytírání prachu z rovných ploch podlahy. Pokud chcete vyčistit jen jeden pokoj/určitou část, zapněte virtuální zeď a položte ji ke dveřím/určité části místnosti a robotický vysavač vyčistí pouze daný pokoj/ vyznačenou část. Před tím, než se vysavač úplně vybije, vyhledá automatickou nabíjecí dokovací stanici a automaticky se dobije.

5 nezávislých optických senzorů, které jsou součástí sofistikovaného systéme SmartLive II, monitoruje neustále povrch a dokáží tak zabránit pádu robotického vysavače ze schodů nebo z podesty Vašeho schodiště.Lehko vyjímatelný bezsáčkový zásobník vysátých nečistot. Vysavač se po ukončení cyklu automaticky vrátí na svoje místo.

Parametry

DESIGN
BarvaČerná, Červená
Typ nádoby na prachPrachový sáček
VÝKON
Hlučnost55 dB
PŘÍKON
Typ baterieNickel-Metal Hydride (NiMH)
Napětí baterie14,4 V
Doba nabíjení5 h
TECHNICKÉ DETAILY
Doba chodu120 min

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku

Nákupní košík

0 ks / 0