Nábytkový program

Cava

Okouzlující  obývací pokoj Cava je moderním a elegantním programem, který vyzdvihne Váš domov do nečekané krásy. Jeho chytré provedení, při kterém si můžete zakoupit celý set, nebo jeho jednotlivé části, ocení každý, kdo se chce pyšnit návštěvám. Ty od Vás nebudou chtít odejít.  Harmonická souhra barev thuje a bronz metallic projasní každý domov. Projasní jej o to víc, když si vyberete  variantu s osvětlením , pro což je tato sestava přizpůsobená. Každý prvek Cleveru má jedinečnou stavbu předních ploch, které zdobí precizní  zaoblení hran , což...

Čtěte více

Cena kompletu:
16 696 
bez DPH 13 798 
Cena se skládá z:

Cava - CV 7, Vitrína (thuje/metalic bronz)

Vitrína
3 799 Kč bez DPH 3 139 

Skříň Cava (thuje/metalic bronz) CV 8

Obývací skříň
4 599 Kč bez DPH 3 801 

Položky kolekce nábytku Cava

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Popis kolekce nábytku Cava

Okouzlující obývací pokoj Cava je moderním a elegantním programem, který vyzdvihne Váš domov do nečekané krásy.

Jeho chytré provedení, při kterém si můžete zakoupit celý set, nebo jeho jednotlivé části, ocení každý, kdo se chce pyšnit návštěvám. Ty od Vás nebudou chtít odejít. 

Harmonická souhra barev thuje a bronz metallic projasní každý domov. Projasní jej o to víc, když si vyberete variantu s osvětlením, pro což je tato sestava přizpůsobená.

Každý prvek Cleveru má jedinečnou stavbu předních ploch, které zdobí precizní zaoblení hran, což podtrhne moderní design Vašeho domu.

Navíc díky kombinaci MDF a LTD desek a hrubším bokům bude celkové vzezření působit masivně. Povrch lze lehce omýt od nečistot.

Osvětlení není součástí, je třeba si jej objednat samostatně.

Provedení:

  • thuje/bronz metallic
  • materiál: LTD/MDF
  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky