Nábytkový program

Celle

Celle Program je momentálně vyprodán

Moderní lesklé povrchy dveří, malé i velké zásuvky, praktické šatní tyče a korpusy skříní ve třech možných provedeních - v bílé, nebo ve třech dřevěných dekorech. To vše je skříňový systém Celle. Skříně tohoto programu nabízí velké množství úložných prostor. Ty si navíc můžete vybrat přesně podle svých osobních preferencí. Ať už stojíte spíše o zavěšení svého oblečení, nebo o police a zásuvky, nepřehlédněte Celle . Ten vám pomůže vyřešit i problematickou část místnosti - roh. Díky rohovým skříním už není problém ho naplno využít. Skříně se dodávají demontované a jsou...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Celle

Moderní lesklé povrchy dveří, malé i velké zásuvky, praktické šatní tyče a korpusy skříní ve třech možných provedeních - v bílé, nebo ve třech dřevěných dekorech.

To vše je skříňový systém Celle. Skříně tohoto programu nabízí velké množství úložných prostor. Ty si navíc můžete vybrat přesně podle svých osobních preferencí. Ať už stojíte spíše o zavěšení svého oblečení, nebo o police a zásuvky, nepřehlédněte Celle. Ten vám pomůže vyřešit i problematickou část místnosti - roh. Díky rohovým skříním už není problém ho naplno využít.

Skříně se dodávají demontované a jsou připravené pro montáž přímo u vás doma.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky