Nábytkový program

Champion

V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti. Hledáte ideální nábytek, který splňuje podmínku kvality a moderního designu ? Program Champion je odpověď na vše. Tento nábytek vykouzlí...

Čtěte více

Cena od:
2 650 
bez DPH 2 190 

Položky kolekce nábytku Champion

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Champion

V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti.

Hledáte ideální nábytek, který splňuje podmínku kvality a moderního designu? Program Champion je odpověď na vše. Tento nábytek vykouzlí z vaší ložnice či kanceláře příjemné prostředí k odpočinku po náročném dni.

Zahrnuje několik kusů nábytku s velkorysým úložným prostorem pro uložení vašeho oblečení, doplňků a jiných potřebných věcí. Jeho součástí je také postel, která je, stejně tak jako ostatní artikly, provedena v moderní kombinaci dekorů, která vévodí módním trendům a zároveň prosvětlí vaši místnost a dodá ji na eleganci.

Vyzkoušejte tento nábytek z programu Champion a nechte se hýčkat během spánku!

 

Provedení:

  • dekor: kakao supermat / dub sonoma

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky