Čím vyčistit sedačku? Vsaďte na nanočističe!

Rozlité pití, mastný flek od krému či skvrna od krve na sedačce? To se občas stává v každé domácnosti. Naštěstí existuje jednoduché řešení, jak se zbavit i těch nejhorších skvrn. Vsaďte na nanotechnologie a zbavte se skvrny pomocí nanočističů.

Pryč jsou ty časy, kdy jsme na každou skvrnu museli volat specializovanou firmu, nebo riskovat, že ze sedačky umyjeme i barvu. Technologie péče o povrchy sedaček se vyvíjí a dnes si již můžeme vybírat ze široké škály čisticích produktů.

Nanočástice si poradí i s olejovou skvrnou

Mezi nejúčinnější produkty patří čističe na bázi nanočástic, které pronikají přímo do struktury vlákna a jsou schopné odstranit i ty nejodolnější skvrny od barev či olejů. Tím, že nanočistič pronikne přímo do mikropórů materiálu, nemusíte se bát, že poškodí povrch sedačky. Nanočistič je netoxický přípravek, který můžete použít na sedačku čalouněnou kůží i textilem.

Jak se nanáší?

Nastříkejte nanočistič na postižené místo a nechte chvíli působit. Místo potom otřete bílým, čistým hadrem. Pokud se skvrnu nepodaří vyčistit napoprvé, proces opakujte. Po vyčištění nechte místo vyschnout.

Nanočistič nastříkáte na skvrnu a poté jemně setřete hadrem

Nanočistič nastříkáte na skvrnu a poté jemně setřete hadrem
 

Nanoimpregnace pomůže předejít problémům

Čistou sedačku doporučujeme naimpregnovat, aby pro příště k žádné nehodě nedošlo. Vhodnou volbou jsou čističe, které také fungují na bázi nanočástic. Ty totiž jednotlivá vlákna obalí a pokud sedačku například polijete červeným vínem, tekutina do struktury nezateče, ale sklouzne po ní. 

 
Ochrana povrchu sedačky je nezbytná. Zvláště pokud máte domácí mazlíčky
Ochrana povrchu sedačky je nezbytná. Zvláště pokud máte domácí mazlíčky
Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0