Concept VP 9241 Concept VP 9241 1999

Concept VP 9241

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: VP9241

Sáčkový vysavač české značky Concept VP-9241 INSTINCT se vyznačuje vysokým stupněm filtrace a vysokým sacím výkonem. Máte-li doma alergika nebo malé děti, je tento vysavač pro vaši domácnost to pravé. Je vhodný jak pro koberce, tak pro tvrdé podlahy. Vsaďte na svůj INSTINCT!

 

Sáčkový vysavač české značky Concept VP-9241 INSTINCT vám zajistí dokonale čisté prostředí pro vaše děti či alergika nebo astmatika v rodině. Díky omyvatelnému HEPA filtru H13 s nejvyšší filtrační schopností na trhu dosáhnete dokonale čistých podlah. Tento druh filtru umístěný na výstupu vzduchu dokáže zachytit až 99,95 nejjemnějších prachových částic a pylů. Tzn. z každých 10.000 částic o velikosti nad 0,01 mikrometru propustí dál jen 5 částic. Pryč s prachem, pyly a cigaretovým kouřem. Vašim dětem se bude hned lépe dýchat!

 

U tohoto vysavače kromě vysoké filtrace oceníte také velký sací výkon (29kPa) a funkci Soft start, která zajišťuje pomalejší náběh motoru vysavače po zapnutí a tím omezuje proudový náraz u výkonnějších vysavačů. Díky tomu nedochází k vyřazení jističe elektrického vedení u slabších nebo starších instalací. Díky této funkci se také hladina hlučnosti zvedá plynule a nepolekáte tak spuštěním vysavače vaše malé děti.

 

Vysavač INSTINCT mile překvapí velkou kapacitou sáčku 3,5 l, kterou určitě ocení i majitelé velkých rodinných domů a prostorných bytů. Součástí balení je 3x sáček Microfilter z mikropórového materiálu. Tyto sáčky jsou pevnější než klasické papírové a mají mnohem lepší filtrační schopnosti.

 

Samotné vysávání bude pro vás snadné díky jedinečné univerzální hubici Extra Power s kolečky, která nasává nečistoty ze 3 směrů a jedním pohybem lze proto vyčistit mnohem větší prostor. Tato velká hubice má klapku s přepínáním na kartáčování (pro hladké podlahy) nebo hladké vysávání (pro koberce). Na vysávání tvrdých podlah můžete ale také použít parketovou hubici, která je součástí balení a zabraňuje poškrábání dřevěných podlah. Díky dlouhé ohebné hadici má sáčkový vysavač INSTINCT velký akční rádius. Od zásuvky můžete vysávat až na vzdálenost 10 metrů.

 

Konstrukční řešení vysavače nabízí pohodlné držadlo pro přenášení. Praktické je také umístění Hepa filtru. Vertikální výstup vzduchu jednak zamezí víření prachu z podlahy při samostném vysávání a také usnadní manipulaci při čištění Hepa filtru. Jedním pohybem otevřete tělo vysavače, kde je umístěn prachový sáček, Hepa filtr i filtr motoru.

Indikátor plnosti prachového sáčku, elektronická regulace výkonu, tepelná pojistka proti přehřátí motoru a pojistka proti zavření bez sáčku už jen dokládají kvalitu provedení celého vysavače VP-9241 INSTINCT.

 

Pokud během užívání vysavače zjistíte, že vás obtěžuje neustálé kupování sáčků, stačí dokoupit cyklónovou nádobu a rázem uděláte ze sáčkového vysavače bezsáčkový. Nádobu můžete kdykoliv vyjmnout a použít opět sáček.

 

CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.

 

Technické parametry:
 • Příkon: max. 2000 W
 • Sací výkon: 29 kPa/438 W
 • 7 stupňů filtrace
 • Omyvatelný H.E.P.A. 13 filtr vhodný pro alergiky
 • Velká kapacita sáčku "Microfilter": 3,5 L z mikropórového materiálu (výborné filtrační schopnosti)
 • Součástí balení je 3x sáček Microfilter
 • Indikátor plnosti prachového sáčku
 • Elektronická regulace výkonu + funkce Soft start
 • Pojistka proti zavření bez sáčku
 • Kovové teleskopické trubky
 • Speciální kovová podlahová hubice s kolečky
 • XXL akční rádius: 10 m
 • Automatický naviják kabelu
 • Pogumovaná kola šetřící podlahu
 • Tepelná pojistka proti přehřátí motoru
 • Hlučnost: < 84 dB (A)
 • Hmotnost:6,3 kg
 • Příslušenství: štěrbinová hubice, hubice s kartáčkem, hubice na čalounění
 • Parketová hubice PH1035 v základní výbavě

Parametry

PŘÍKON
Maximální příkon2000 W
Napájecí napětí220 - 240 V
VZHLED
ModelVálec
Objem prachové nádoby/sáčku3,5 l
BarvaČervená
Materiál trubkyKov
Materiál kolGuma
VÝKON
Vzduchový filtrHEPA
Správné použitíDomácí
Třída HEPAHEPA 13
Hlučnost84 dB
Max. podtlak29 kPa
Pracovní dosah10 m
ERGONOMIE
Délka šňůry10 m
Indikátor naplnění prachového sáčkuAno
Automatický navíječ kabeluAno
HMOTNOST A ROZMĚRY
Hmotnost6,3 kg
OBSAH BALENÍ
Počet trysek v balení3
Podlahový nástavecAno
Kartáčový nástavecAno
Hubice na čalouněníAno
Štěrbinový nástavecAno

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku

Nákupní košík

0 ks / 0