Nábytkový program

Corfu

Corfu Program je momentálně vyprodán

Snad nikdo z nás si nedokáže představit léto bez příjemného posezení venku. Slunce hřeje, teplota stoupá a chladný nápoj se začíná zlehka rosit. Přátelé a rodina se schází na zahradě a užívají si dlouhých letních dnů. Venkovní prostor si zaslouží přesně tolik pozornosti, kolik si zaslouží vaše domácnost. Stejně důmyslně se musíte starat i o vaši zahradu. V centru vaší pozornosti bude zaručeně stát příjemný a vzhledný  zahradní nábytek ze série Corfu.  Díky tomuto nábytku nebude problém pozvat vaše přátele na návštěvu a společně si tak vychutnat volné slunné dny. Nábytek ze...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Corfu

Snad nikdo z nás si nedokáže představit léto bez příjemného posezení venku. Slunce hřeje, teplota stoupá a chladný nápoj se začíná zlehka rosit. Přátelé a rodina se schází na zahradě a užívají si dlouhých letních dnů. Venkovní prostor si zaslouží přesně tolik pozornosti, kolik si zaslouží vaše domácnost. Stejně důmyslně se musíte starat i o vaši zahradu. V centru vaší pozornosti bude zaručeně stát příjemný a vzhledný zahradní nábytek ze série Corfu. Díky tomuto nábytku nebude problém pozvat vaše přátele na návštěvu a společně si tak vychutnat volné slunné dny.

Nábytek ze série Corfu vyniká svým moderní designem, praktičností, ale především kvalitou zpracování. Jednotlivé kusy nábytku jsou vyrobeny z plastu odolného vůči UV záření a nepříznivým vnějším vlivům. Povrch je omyvatelný, takže nemusíte mít obavy z následné údržby.

Neváhejte a pořiďte si na vaši zahradu nebo terasu posezení ze série Corfu, rozhodně nebudete litovat.

 

Výhody:

  • moderní design
  • kvalitní zpracování
  • odolný materiál
  • velký výběr

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky