Nábytkový program

Davos

Nechte se zaujmout nábytkem z programu Davos.  Svým skutečně  moderním designem  potěší oko i těch nejnáročnějších a krásně prosvětlí místnost.  Kombinace bílé barvy, zrcadel   a chromu  na vás udělá dojem. Skříně z tohoto programu se  nenechávají zahanbit ani co se týče úložného prostoru , ten je opravdu široký a vy sami můžete rozhodnout, jak organizovaný. Můžete si vybrat skříně s policemi, zásuvkami či závěsnou tyčí. Podle vlastních prostorových možností se můžete rozhodnout, zda se vám hodí dveře otvírající se dopředu či posuvné....

Čtěte více

Cena kompletu:
21 698 
bez DPH 17 931 
Cena se skládá z:

Davos - Komplet 3, postel 180 cm (alpská bílá)

Ložnicový komplet
7 499 Kč bez DPH 6 197 

Položky kolekce nábytku Davos

Zobrazuji 1-9 produktů z 24 celkem 123

dalších 9

Popis kolekce nábytku Davos

Nechte se zaujmout nábytkem z programu Davos. Svým skutečně moderním designem potěší oko i těch nejnáročnějších a krásně prosvětlí místnost. Kombinace bílé barvy, zrcadel a chromu na vás udělá dojem.

Skříně z tohoto programu se nenechávají zahanbit ani co se týče úložného prostoru, ten je opravdu široký a vy sami můžete rozhodnout, jak organizovaný. Můžete si vybrat skříně s policemi, zásuvkami či závěsnou tyčí. Podle vlastních prostorových možností se můžete rozhodnout, zda se vám hodí dveře otvírající se dopředu či posuvné.

Skříně můžete doladit různými doplňky, například osvětlením či zrcadlem.

 

Výhody:

  • moderní vzhled díky kombinaci bílé a zrcadel
  • bohatý úložný prostor
  • na výběr z různých typů skříní

 

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky