131 438 nábytku ihned k odeslání

687 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva 0

Otvor pro baterii 0

Počet mycích van 0

S odkapem 0

Příznaky zboží 0

Zákazníci právě nakoupili

Dřezy celoplošné - Nábytek za 1/2, právě dnes! ❤

Dřezy celoplošné mohou budit dojem, že vám zaberou polovinu kuchyňské linky, ale jsou daleko praktičtější, než se na první pohled zdají. Když si totiž pořídíte dřez bez odkapávací plochy, stejně budete muset čisté nádobí někam položit, pokud nechcete po každé umyté lžičce hned sahat po utěrce. Doplňkové plastové odkapávače ale nepatří zrovna k nejhygieničtějším možnostem.

Poměrně dlouhou dobu jsou proto na trhu celoplošné dřezy, které vyřeší otázku, kam s nádobím. Po uklizení nádobí můžete jednoduše vzít hadřík, případně i dezinfekci, a celou plochu hygienicky uklidit a připravit na další dávku nádobí. Když si představíte záhyby plastového odkapávače, ne o všech koutech bychom mohli říci, že jsou hygienicky čisté.

Mezi další výhody celoplošných dřezů patří také to, že pokud na odkapávací plochu položíte špinavou zeleninu, kterou se chystáte připravovat, nemusíte pracně uklízet polovinu linky. Jednoduše stačí natočit vodovodní baterii na druhou stranu a všechnu špínu spláchnout do odtokového kanálku.

Filtrovat

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky