130 720 nábytku ihned k odeslání

545 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Počet mycích van 0

Dekor/barva 0

S odkapem 1

Otvor pro baterii 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Rohový dřez

Pokud máte prostornou kuchyni, tak právě pro vás jsou rohové dřezy jako stvořené! V malé kuchyni zaberou tyto dřezy spoustu místa, ale v kuchyni větších rozměrů přímo vyniknou.

Rohové dřezy granitové jsou dnes docela hitem, a to díky jejich praktičnosti, co se materiálu týká. Přestože jsou tyto dřezy dražší než dřezy nerezové, určitě se do nich vyplatí investovat. Jsou totiž téměř nesmrtelné – odolné proti nárazu, poškrábání a zdolají i vysoké teploty. Jejich struktura navíc zabraňuje vzniku a šíření bakterií, což jistě ocení všechny hospodyňky. Další rozdíly mezi nerezovým a granitovým dřezem si můžete přečíst zde.

Součástí rohových dřezů je mnohdy také spolu s odkapávací plochou také odkapová vanička. Ta je praktická zejména na odkládání příborů, nožů i malých skleniček. Haldy malých věci na velké odkapávací ploše většinou zavazí, když tam potřebujete naskládat ještě několik talířů či hrnců.

Na výrobu rohových dřezů se soustředí spousta výrobců, a tak nebudete mít problém sehnat různé tvary, materiály i barvy.

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky