Electrolux ZUP3820B  Electrolux ZUP3820B 3379

Electrolux ZUP3820B

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: ZUP3820B

Udělejte více, pracujte méně. S vysavačem UltraPerformer získáte efektivitu vysávání jako u velkého vysavače, ale v lehčím a kompaktnějším provedení. Vysavač se také snadno ovládá, nemá sáček a snadno se s ním pohybuje.

  • Bezsáčkový a cyklónový - S vysavačem UltraActive si nemusíte hlídat, který sáček padne, nemusíte je kupovat ani uskladňovat. Můžete vyprazdňovat prachovou nádobu tak často, jak jen chcete, a zbavit se tak prachu a nečistot z vysavače a připravit jej tím na další použití. Častým vyprazdňováním nádoby se také vyhnete zápachu z vysavače při dalším vysávání. Prachová nádoba je snadno omyvatelná.
  • Cyklónový vysavač se snadným vyprázdněním - Díky své konstrukci je velice jednoduché vyprázdnit sáček, aniž byste prášili kolem. Víko se otevírá třemi jednoduchými kroky: prvním zabráníte, aby při otevírání prachové nádoby unikl prach do okolí, druhým vyprázdníte prachovou nádobu a třetím odejmete cyklonový filtr. Nádobu snadno podržíte jednou rukou a druhou můžete otevřít dveře, abyste se dostali k odpadkovému koši, anebo mohli podržet plastový sáček, do kterého prach vysypete. Vyjmutí, vyčištění a opětovné nasazení filtrů je jednoduché. Vše pro menší námahu.
  • Kompaktní a snadno uskladnitelný - Vysavač UltraPerformer přináší výsledek po úklidu jako u velkého vysavače, ale není tak veliký a těžký. Nemusíte jej tahat do schodů a vyhnete se zdvihání těžkých věcí. Jeho funkční konstrukce obsahuje dvě rukojeti. Dvě parkovací pozice hubice jsou užitečné při pauze nebo ukládání vysavače. Když je potřeba, dá se UltraPerformer složit, aby byl kompaktní pro uložení.
  • Vysoce účinný systém AeroPro - Vysavač UltraPerformer nedělá při vysávání kompromisy. Obsahuje výkonný motor a celkové proudění vzduchu vysavačem od hubice až ke konci je optimalizované. Obzvláště výkonný je model s příslušenstvím AeroPro (hadice, trubice a hubice). Pro Vás to znamená menší námahu – nemusíte vysávat stejnou nečistotu stále dokola.

Parametry

PŘÍKON
Maximální příkon2100 W
Nastavitelný výkonAno
VZHLED
ModelVálec
Typ nádoby na prachBezsáčkové
Objem prachové nádoby/sáčku1,25 l
BarvaČerná, Modrá
Materiál trubkyHliník
Typ trubiceTeleskopický
VÝKON
Vzduchový filtrHEPA
Vysávánísuché
Správné použitíDomácí
Třída HEPAHEPA 12
Hlučnost80 dB
Max. podtlak33 kPa
Proud vzduchu37 l/s
Pracovní dosah12 m
ERGONOMIE
Délka šňůry9 m
Umývatelný filtrAno
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka30,4 cm
Hloubka43,3 cm
Výška27,9 cm
Hmotnost7,97 kg
Hmotnost (bez příslušenství)6 kg
OBSAH BALENÍ
Podlahový nástavecAno

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku

Nákupní košík

0 ks / 0