Nábytkový program

Emily

Dětský program Emily je elegantním řešením vybavení interiéru pro malé novorozence až po samostatné teenagery. Pro děti je důležité vyrůstat v příjemném prostředí a světlé barvy v kombinaci s přírodními materiály jsou proto tou nejvhodnější volbou. Kvalitní provedení a praktické řešení úložných prostorů vám zaručí, že se z tohoto nábytku budou těšit jak rodiče, tak i děti! Výrobním materiálem veškerého nábytku je laminovaná dřevotřísková deska neboli  LDTD . Jedná se o takový materiál, který ve svém interiéru jistě oceníte. Povrch je velmi odolný a jistě...

Čtěte více

Cena kompletu:
10 866 
s DPH 13 149 
Cena se skládá z:

Emily EMLB11 (Dub šedý sonoma)

Dětský pracovní stůl
1 074 Kč s DPH 1 300 

Emily EMLR82 (Dub šedý sonoma/bílá matná)

Dětský regál
1 818 Kč s DPH 2 200 

Emily EMLL01 (Dub šedý sonoma/bílá matná)

Klasická postel
3 470 Kč s DPH 4 199 

Emily EMLS95 (Dub šedý sonoma/bílá matná)

Dětská skříň
4 504 Kč s DPH 5 450 

Položky kolekce nábytku Emily

Zobrazuji 1-9 produktů z 9 celkem

Popis kolekce nábytku Emily

Dětský program Emily je elegantním řešením vybavení interiéru pro malé novorozence až po samostatné teenagery. Pro děti je důležité vyrůstat v příjemném prostředí a světlé barvy v kombinaci s přírodními materiály jsou proto tou nejvhodnější volbou. Kvalitní provedení a praktické řešení úložných prostorů vám zaručí, že se z tohoto nábytku budou těšit jak rodiče, tak i děti!

Výrobním materiálem veškerého nábytku je laminovaná dřevotřísková deska neboli LDTD. Jedná se o takový materiál, který ve svém interiéru jistě oceníte. Povrch je velmi odolný a jistě vás potěší snadná údržba. Svrchní povrchová úprava vám zaručuje dlouhou životnost a kvalitu.

Na kvalitě provedení se podílí nejen materiál, ale též je velmi významný zvolený dekor a další příbuzné detaily. Decentní barevné provedení zapadne do jakkoliv zařízeného dětského pokoje. 

 

Výhody:

  • decentní barevné provedení
  • ekonomičnost
  • praktické úložné prostory
  • pohodlné a bezpečné řešení

Materiál:

  • LDTD laminovaná dřevotřísková deska/MDF středně tvrdá vláknitá deska
  • dekor: dub šedý sonoma/bílá matná

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky