Nábytkový program

Feel

Feel Program je momentálně vyprodán

Nábytek z obývacího programu Feel  je pravou ukázkou  klasického stylu , který je neustále podstatnou součástí dnešního designového zpracování. Díky nábytku z této řady získáte dostatek  úložného prostoru , který bude v první řadě účelně strukturován do jednotlivých nábytkových prvků. Nemusíte se obávat nedostatku místa pro vaše knihy, dekorace, elektroniku, apod.  Nápaditý dekor  vyplní váš obývací pokoj, a přesto vám poskytne dostatečnou plochu pro případnou fantazii. Poté bude zcela na vás, jestli...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Feel

Nábytek z obývacího programu Feel je pravou ukázkou klasického stylu, který je neustále podstatnou součástí dnešního designového zpracování. Díky nábytku z této řady získáte dostatek úložného prostoru, který bude v první řadě účelně strukturován do jednotlivých nábytkových prvků. Nemusíte se obávat nedostatku místa pro vaše knihy, dekorace, elektroniku, apod. 

Nápaditý dekor vyplní váš obývací pokoj, a přesto vám poskytne dostatečnou plochu pro případnou fantazii. Poté bude zcela na vás, jestli místnost zpestříte drobnými dekoracemi, nebo zachováte její přirozený vzhled bez sebemenších zásahů.

Korpusy nábytku jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek LDTD, které se předně vyznačují vysokou odolností, kvalitou materiálu a kvalitou svrchní povrchové úpravy. Podlouhlé úchyty jsou velice poutavým doplňkem oživujícím plochu předních dvířek.

Kromě příjemného vzhledu vám tento program nabídne spousty dalších výhod, které v průběhu užívání řádně oceníte!

 

Výhody:

  • klasický styl
  • lesklý povrch
  • úložný prostor

 

Provedení:

  • materiál: LDTD, masiv
  • dekor: bílá/ divoký buk, cubanit/dub

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky