Nábytkový program

Fox

Fox Program je momentálně vyprodán

Program Fox nabízí nábytkovou sestavu do dětského pokoje. Hravý a moderní styl si zamiluje každé dítě. Nabízí přehledný úložný prostor, který využijete při ukládání oblečení i hraček. Program obsahuje skříně, regály, pracovní stoly, police a postele. Dostatečně  velký a přehledný úložný prostor  nabízí několik variant skříní, regálů a polic. Otevřenou část regálu můžete použít jako knihovnu nebo v ní vystavit dekorace a hračky. Nezbytností je kvalitní a pohodlná postel, tato je opatřená dvěma výsuvnými zásuvkami. Korpus každého kusu...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Fox

Program Fox nabízí nábytkovou sestavu do dětského pokoje. Hravý a moderní styl si zamiluje každé dítě. Nabízí přehledný úložný prostor, který využijete při ukládání oblečení i hraček. Program obsahuje skříně, regály, pracovní stoly, police a postele.

Dostatečně velký a přehledný úložný prostor nabízí několik variant skříní, regálů a polic. Otevřenou část regálu můžete použít jako knihovnu nebo v ní vystavit dekorace a hračky. Nezbytností je kvalitní a pohodlná postel, tato je opatřená dvěma výsuvnými zásuvkami.

Korpus každého kusu nábytku je vyrobený z velmi kvalitního lamina, který se snadno udržuje a je odolný proti krátkodobé vlhkosti. Přední strany skříněk jsou ošetřeny matnou povrchovou úpravou.

Můžete vybírat ze dvou barevných variant - odstíny modré se světle šedou nebo kombinace růžové a fialové. Díky světlé bílé barvě nábytek pokoj prosvětlí a opticky zvětší. Bílé kulaté úchytky korespondují s celkovým vzhledem nábytku.

Jednotlivé kusy nábytku z programu si můžete poskládat podle prostorových možností dětského pokoje, je proto vhodný i do menších místností. 

S barevnými kombinacemi to už nepřehánějte, dekorace volte v podobných barevných odstínech nebo vsaďte na neutrální bílou. Pokud zařizujete dětský pokojíček, k tomuto nábytku volte světlejší podlahu do béžového nebo šedého odstínu.

 

Výhody:

  • kvalitní materiál a zpracování
  • moderní styl
  • hravý barevný design
  • spousta úložného prostoru
  • možnost sestavení nábytku "na míru"

Provedení:

  • materiál: lamino
  • povrchová úprava: matná
  • dekor: bílá + dle výběru
  • úchytky: bílé

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky