Nábytkový program

Freestyle

Freestyle Program je momentálně vyprodán

Nábytek z programu Freestyle   nadchne každého vyznavače moderního a přitom praktického stylu nábytku. Potěší vás jeho promyšlené řešení a elegantní dekor zútulní váš domov. Precizní  německé provedení  zaručuje  vysokou kvalitu  a  dlouholetou životnost . Jednoduchá údržba nábytku je zajištěna díky  kvalitnímu materiálu , jenž je tvořen  lamino deskami . Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Freestyle

Nábytek z programu Freestyle  nadchne každého vyznavače moderního a přitom praktického stylu nábytku. Potěší vás jeho promyšlené řešení a elegantní dekor zútulní váš domov. Precizní německé provedení zaručuje vysokou kvalitu a dlouholetou životnost.

Jednoduchá údržba nábytku je zajištěna díky kvalitnímu materiálu, jenž je tvořen lamino deskami. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné.

Provedení ve vysokém lesku dodává nábytku nádech luxusu. Atraktivní vzhled umocňují dlouhé, kovové úchytky a malé kovové nožky. Minimalistické provedení dělá z nábytku Freestyle přímo nadčasové kousky nábytku.

Pokud jste milovníci praktických a zároveň oku lahodících věcí, je nábytek Freestyle stvořen přímo pro vás. 

 

Výhody:

  • lesklý povrch
  • kvalitní provedení
  • minimalistický design

 

Provedení:

  • materiál: LDTD, sklo
  • dekor: dle výběru

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky