Nábytkový program

GW-Duo

Kancelářský program GW-Duo představuje vše, po čem toužíte v dokonalé kanceláři či pracovně. Disponuje  množstvím praktického úložného prostoru , který využijete při odkládání vašich smluv, spisů nebo jiných věcí nevyhnutelných pro vaši práci. Další výhodou je i velký stůl , díky kterému budete mít důležité věci vždy po ruce. Nábytek z tohoto programu zároveň doplní váš interiér a přemění ho na místo, kde budete rádi pracovat. Moderní provedení v barvě antracit dodá vaší kanceláři šmrnc a moderní styl. Určitě oceníte i kvalitní použitý materiál LDTD neboli laminované...

Čtěte více

Cena od:
3 093 
s DPH 3 743 

Položky kolekce nábytku GW-Duo

Zobrazuji 1-9 produktů z 14 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku GW-Duo

Kancelářský program GW-Duo představuje vše, po čem toužíte v dokonalé kanceláři či pracovně. Disponuje množstvím praktického úložného prostoru, který využijete při odkládání vašich smluv, spisů nebo jiných věcí nevyhnutelných pro vaši práci. Další výhodou je i velký stůl, díky kterému budete mít důležité věci vždy po ruce.

Nábytek z tohoto programu zároveň doplní váš interiér a přemění ho na místo, kde budete rádi pracovat. Moderní provedení v barvě antracit dodá vaší kanceláři šmrnc a moderní styl. Určitě oceníte i kvalitní použitý materiál LDTD neboli laminované dřevotřískové desky.

Jejich povrchová úprava zaručuje odolnost vůči působení vody, tepla a chemikálií, které běžně používáme v domácnosti, takže vaše  kancelář bude dlouho krásná. 

Dopřejte si kancelář, která dýchá elegancí a zároveň neuvěřitelnou praktičností!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky