Nábytkový program

GW-Gala

GW-Gala Program je momentálně vyprodán

První věc, která vás osloví při vstupu do jakékoliv domácnosti, je zařízená vstupní hala či předsíň. Většina z nás si tyto prostory zařizuje tak, aby  byly maximálně komfortní a vzhledné. Nikdo nepohrdne úložným prostorem, který ve své domácnosti vždy využijete.  Program  GW-Gala  vám nabízí elegantní  předsíň v neutrálním dekoru bílé barvy. Kromě spousty poutavých detailů vás osloví vysoce  lesklý povrch .  K výrobě bylo využito kvalitních středně hustých dřevovláknitých desek  MDF , které jsou velmi pevné a odolné....

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Gala

První věc, která vás osloví při vstupu do jakékoliv domácnosti, je zařízená vstupní hala či předsíň. Většina z nás si tyto prostory zařizuje tak, aby  byly maximálně komfortní a vzhledné. Nikdo nepohrdne úložným prostorem, který ve své domácnosti vždy využijete. Program GW-Gala vám nabízí elegantní předsíň v neutrálním dekoru bílé barvy.

Kromě spousty poutavých detailů vás osloví vysoce lesklý povrchK výrobě bylo využito kvalitních středně hustých dřevovláknitých desek MDF, které jsou velmi pevné a odolné. Tento druh povrchu se velmi snadno udržuje. 

Jednotlivé kusy nábytku lze zkombinovat tak, aby plně odpovídaly rozměrům vaší předsíně a zároveň splňovaly vaše představy o dokonale zařízeném interiéru.

 

 

Výhody:

  • praktické rozměry
  • vysoký lesk
  • zajímavé detaily

 

Provedení:

  • materiál: MDF
  • dekor: bílá

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky