Nábytkový program

GW-Inside

GW-Inside Program je momentálně vyprodán

Předsíňový program Inside přemění vaši předsíň v krásný prostor, který vás bude vítat každý den. Moderní bílé provedení dá prostor vaší fantazii při dolaďování detailů předsíně a zároveň rozzáří váš interiér. Množství úložného prostoru nabízí dostatek místa pro vaše kabáty, kabelky nebo boty. Napomáhá k přehlednému uspořádání a tak se už nikdy nebudete muset zdržovat hledáním tohoto správného kabátu či párů bot. Další výhodou tohoto skvělého programu spočívá v kvalitě použitých materiálů. Laminované dřevotřískové desky LDTD , vynikají odolností vůči vodě, teplu a...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Inside

Předsíňový program Inside přemění vaši předsíň v krásný prostor, který vás bude vítat každý den. Moderní bílé provedení dá prostor vaší fantazii při dolaďování detailů předsíně a zároveň rozzáří váš interiér.

Množství úložného prostoru nabízí dostatek místa pro vaše kabáty, kabelky nebo boty. Napomáhá k přehlednému uspořádání a tak se už nikdy nebudete muset zdržovat hledáním tohoto správného kabátu či párů bot.

Další výhodou tohoto skvělého programu spočívá v kvalitě použitých materiálů. Laminované dřevotřískové desky LDTD, vynikají odolností vůči vodě, teplu a chemikáliím, které se běžně používají v domácnosti, takže vaše předsíň si dlouho zachová svůj pěkný vzhled. Vlastnosti materiálu oceníte nejvíc během počasí plného deště a sněhu. Další použitý materiál MDF vás potěší pevností, lehkou údržbou a vysokou odolností. 

Dopřejte si tuto skvělou předsíň a vytvořte tak prostor, který budete milovat!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky