Nábytkový program

GW-Life

GW-Life Program je momentálně vyprodán

Předsíňový program GW-Life  představuje moderní systém, který se díky svojí funkci a vzhledu bude perfektně hodit do každé předsíně či vstupní haly.   Tento nábytek vám poskytne všestranné možnosti využití, ať už půjde o odkládání kabátů, bot, uložení deštníků a jiné. Program zaujme  svým jednolitým vzhledem a dekorem  dub sonoma . Korpus nábytku působí dojmem pravého masivu a to díky  imitaci povrchu dřeva , který je na dotyk zcela identický.  To vše ještě doplňují  elegantní háčky a úchytky....

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Life

Předsíňový program GW-Life představuje moderní systém, který se díky svojí funkci a vzhledu bude perfektně hodit do každé předsíně či vstupní haly. Tento nábytek vám poskytne všestranné možnosti využití, ať už půjde o odkládání kabátů, bot, uložení deštníků a jiné.

Program zaujme svým jednolitým vzhledem a dekorem dub sonoma. Korpus nábytku působí dojmem pravého masivu a to díky imitaci povrchu dřeva, který je na dotyk zcela identický. To vše ještě doplňují elegantní háčky a úchytky.

Nábytková řada je vyrobena z materiálu LDTD neboli z odolné dřevotřískové desky. Tento materiál má mnoho výhod, které oceníte v průběhu užívání daného prvku. Deska je odolná vůči vodě, takže následná údržba bude velmi snadná.  V období zimních měsíců jistě oceníte omyvatelný povrch.

Veškeré prvky z programu GW-Life lze jednoduše kombinovat a vytvořit si tak praktickou předsíň plnou moderního designu!

 

Výhody:

  • praktický úložný prostor
  • moderní vzhled
  • omyvatelné plochy

 

Provedení:

  • dekor: dub sonoma/ dub sonoma+grafit
  • materiál: LDTD
  • úchytky: kovové

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky