Vážení návštěvníci, na našich stránkách bude dnes o půlnoci probíhat plánovaná odstávka (15 - 30 minut). Za případné komplikace se omlouváme.

x
Nábytkový program

GW-Linea

Program Linea  se díky svému  nadčasovému designu  skvěle hodí do každého moderně pojatého interiéru. Jeho nadčasovost spočívá v použití kvalitního materiálu, decentního dekoru a jednoduchých linií, které nábytku dodají šmrnc. Nábytek z tohoto programu dále poskytuje  velké množství prakticky řešeného úložného prostoru , který nabízí mnoho různých využití. Díky  variabilitě  nábytku  Linea  si jednoduše zařídíte pokoj podle vašich představ a potřeb a získáte tak  jedinečný, moderně...

Čtěte více

Cena od:
2 148 
s DPH 2 599 

Položky kolekce nábytku GW-Linea

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Linea

Program Linea se díky svému nadčasovému designu skvěle hodí do každého moderně pojatého interiéru. Jeho nadčasovost spočívá v použití kvalitního materiálu, decentního dekoru a jednoduchých linií, které nábytku dodají šmrnc. Nábytek z tohoto programu dále poskytuje velké množství prakticky řešeného úložného prostoru, který nabízí mnoho různých využití.

Díky variabilitě nábytku Linea si jednoduše zařídíte pokoj podle vašich představ a potřeb a získáte tak jedinečný, moderně zařízený interiér.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky