Nábytkový program

GW-Loft

GW-Loft Program je momentálně vyprodán

Předsíňový program GW-Loft může představovat ten pravý nábytek právě do vaší předsíně. Nabízí velkorysý úložný prostor ve spojení s moderním designem. Díky tomuto programu budete mít vaše věci vždy po ruce. Stylové bílé provedení programu opticky zvětší vaši předsíň a zároveň ji prosvětlí. Díky tomuto provedení si můžete bez obav v předsíni hrát s barvami, protože vždy bude vypadat skvěle. Na nábytku oceníte i kvalitní materiál. Použité dřevovláknité desky neboli MDF  se vyznačuje pevností, tvarovou stálostí a nenáročnou údržbou. Svými mechanickými,...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Loft

Předsíňový program GW-Loft může představovat ten pravý nábytek právě do vaší předsíně. Nabízí velkorysý úložný prostor ve spojení s moderním designem. Díky tomuto programu budete mít vaše věci vždy po ruce.

Stylové bílé provedení programu opticky zvětší vaši předsíň a zároveň ji prosvětlí. Díky tomuto provedení si můžete bez obav v předsíni hrát s barvami, protože vždy bude vypadat skvěle. Na nábytku oceníte i kvalitní materiál.

Použité dřevovláknité desky neboli MDF se vyznačuje pevností, tvarovou stálostí a nenáročnou údržbou. Svými mechanickými, technologickými a fyzikálními vlastnosti jsou srovnatelné s masivním dřevem. 

Dopřejte si nádhernou předsíň, která vás bude vítat každý den. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky