Nábytkový program

GW-Montreal

Elegantní povaha je jednou z dominant programu GW-Montreal .  Bílá  barva zjemňuje celé provedení a prosvětluje okolní prostor. Díky jednoduché konstrukci může být nábytek doplněn dalšími prvky, které si zvolíte dle svých nároků a požadavků. Potřebujete-li praktické úložné prostory do pracoven či kanceláří, tento program je pro vás jako stvořený. Vnitřní prostory regálů i skříní jsou systematicky členěny tak, aby zajistily snadnou orientaci v uložených věcech. Bude tak zajištěna plocha pro vaše šanony, pořadače, knihy a další potřebné věci....

Čtěte více

Cena od:
2 492 
s DPH 3 015 

Položky kolekce nábytku GW-Montreal

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Montreal

Elegantní povaha je jednou z dominant programu GW-Montreal. Bílá barva zjemňuje celé provedení a prosvětluje okolní prostor. Díky jednoduché konstrukci může být nábytek doplněn dalšími prvky, které si zvolíte dle svých nároků a požadavků.

Potřebujete-li praktické úložné prostory do pracoven či kanceláří, tento program je pro vás jako stvořený. Vnitřní prostory regálů i skříní jsou systematicky členěny tak, aby zajistily snadnou orientaci v uložených věcech. Bude tak zajištěna plocha pro vaše šanony, pořadače, knihy a další potřebné věci. Stůl z tohoto programu disponuje velkorysou pracovní deskou a navíc je možné jej využít i v dětských či studentských pokojích.

Dopřejte si komfort i při práci. Program GW-Montreal je estetický, snadno udržovatelný a vysoce praktický.

 

Výhody

  • jednoduchá konstrukce
  • svěží vzhled
  • praktický úložný prostor

 

Materiál

  • lamino
  • provedení: bílá

 

Dodávka

  • demontováno  

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky