Nábytkový program

GW-Primera

Předsíňový program GW-Primera může skvěle doplnit právě váš interiér. Snoubí v sobě eleganci a prakticky uspořádaný úložný prostor. Stylové skříňky vám poskytnou dostatek prostoru pro odložení vašich kabátů, tašek a bot. Všechno bude přehledně uložené a připravené vyrazit s vámi ven. Stylově bílé provedení programu opticky zvětší vaši předsíň. Díky tomuto provedení si můžete bez obav  hrát s barvami, protože vždy bude vypadat skvěle. Na nábytku oceníte i kvalitní materiál. Laminované dřevotřískové desky LDTD vynikají odolností vůči vodě, teplu a chemikáliím...

Čtěte více

Cena od:
7 949 
s DPH 9 619 

Položky kolekce nábytku GW-Primera

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Primera

Předsíňový program GW-Primera může skvěle doplnit právě váš interiér. Snoubí v sobě eleganci a prakticky uspořádaný úložný prostor. Stylové skříňky vám poskytnou dostatek prostoru pro odložení vašich kabátů, tašek a bot. Všechno bude přehledně uložené a připravené vyrazit s vámi ven.

Stylově bílé provedení programu opticky zvětší vaši předsíň. Díky tomuto provedení si můžete bez obav  hrát s barvami, protože vždy bude vypadat skvěle. Na nábytku oceníte i kvalitní materiál.

Laminované dřevotřískové desky LDTD vynikají odolností vůči vodě, teplu a chemikáliím, které se běžně používají v domácnosti, takže vaše předsíň si dlouho zachová svůj pěkný vzhled. Vlastnosti materiálu nejvíce oceníte během dní plných deště a sněhu.

Dopřejte si předsíň, která rozzáří váš den!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky