Nábytkový program

GW-Primus

GW-Primus Program je momentálně vyprodán

Nábytek z  předsíňového programu GW-Primus  je jednoduchý a prostý, vyroben v  neutrálním   dekoru ořechového dřeva , což  prosvětlí danou místnost a dodá ji náležitou eleganci a moderní vzhled.  Díky nábytku z této řady budete mít dostatek  úložného a odkládacího prostoru  na všechny bundy, kabáty, deštníky i boty.  Výrobním materiálem je  LDTD . Tento materiál má mnoho výhod, které oceníte v průběhu užívání daného prvku. Jedná se o dřevotřískovou desku, která má svrchní povrchovou úpravu. Ta navyšuje její odolnost. Deska...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Primus

Nábytek z předsíňového programu GW-Primus je jednoduchý a prostý, vyroben v neutrálním dekoru ořechového dřeva, což prosvětlí danou místnost a dodá ji náležitou eleganci a moderní vzhled. 

Díky nábytku z této řady budete mít dostatek úložného a odkládacího prostoru na všechny bundy, kabáty, deštníky i boty. 

Výrobním materiálem je LDTD. Tento materiál má mnoho výhod, které oceníte v průběhu užívání daného prvku. Jedná se o dřevotřískovou desku, která má svrchní povrchovou úpravu. Ta navyšuje její odolnost. Deska je odolná vůči vodě, takže následná údržba bude velmi snadná. Tento materiál si z hlediska jeho kvality, údržby a odolnosti rychle zamilujete. 
 
Prvky programu GW-Primus lze kombinovat mezi sebou i s jinými kusy nábytku a s doplňky. 
 

Výhody:

  • kvalitní provedení
  • stylový a jednoduchý design

 

Provedení:

  • materiál: LDTD, lamino
  • dekor: ořech

 

Dodání:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky