Nábytkový program

GW-Prisma

GW-Prisma Program je momentálně vyprodán

První věc, která vás osloví při vstupu do jakékoliv domácnosti, je zařízená vstupní hala či předsíň. Většina z nás si tyto prostory zařizuje tak, aby  byly maximálně komfortní a vzhledné. Nikdo nepohrdne úložným prostorem, který ve své domácnosti vždy využijete.  Program  GW-Prisma  vám nabízí elegantní  předsíň v přírodním dekoru dub sonoma . K výrobě bylo využito kvalitních středně hustých dřevovláknitých desek  MDF , které jsou velmi pevné a odolné. Tento druh povrchu se velmi snadno udržuje. Lehce  reliéfní   povrch...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Prisma

První věc, která vás osloví při vstupu do jakékoliv domácnosti, je zařízená vstupní hala či předsíň. Většina z nás si tyto prostory zařizuje tak, aby  byly maximálně komfortní a vzhledné. Nikdo nepohrdne úložným prostorem, který ve své domácnosti vždy využijete. Program GW-Prisma vám nabízí elegantní předsíň v přírodním dekoru dub sonoma.

K výrobě bylo využito kvalitních středně hustých dřevovláknitých desek MDF, které jsou velmi pevné a odolné. Tento druh povrchu se velmi snadno udržuje. Lehce reliéfní povrch působí dojmem pravého dřeva. 

Jednotlivé kusy nábytku lze zkombinovat tak, aby plně odpovídaly rozměrům vaší předsíně a zároveň splňovaly vaše představy o dokonale zařízeném interiéru.

 

Výhody:

  • praktická konstrukce
  • elegantní vzhled

 

Provedení:

  • materiál: MDF
  • dekor: dub sonoma

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky