Nábytkový program

GW-Trento

Mnoho z nás ocení praktickou místnost nebo vstupní halu s jednoduchým a zároveň elegantním vzhledem. Nikdo nepohrdne účelným kusem nábytku, který vytvoří bohatý odkládací prostor.  Nábytek z předsíňového programu   GW- Trento   nabízí praktické řešení, které ve vaší domácnosti nesmí chybět. Z estetické stránky se  řadí mezi  moderní  typ nábytku. Vaši předsíň můžete doplnit dalšími doplňky a vytvořit designovou vstupní místnost.  Materiálem předních ploch je dřevovláknitá deska  MDF , která je...

Čtěte více

Cena od:
2 706 
s DPH 3 275 

Položky kolekce nábytku GW-Trento

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Trento

Mnoho z nás ocení praktickou místnost nebo vstupní halu s jednoduchým a zároveň elegantním vzhledem. Nikdo nepohrdne účelným kusem nábytku, který vytvoří bohatý odkládací prostor. Nábytek z předsíňového programu GW-Trento nabízí praktické řešení, které ve vaší domácnosti nesmí chybět. Z estetické stránky se  řadí mezi moderní typ nábytku. Vaši předsíň můžete doplnit dalšími doplňky a vytvořit designovou vstupní místnost. 

Materiálem předních ploch je dřevovláknitá deska MDF, která je velmi využívána právě díky vysoké odolnosti vůči vodě a též díky snadné údržbě. Korpusy jsou vyrobeny z dřevotřískových desek LDTD, které jsou proslulé svojí odolností, pevností a kvalitou. Tyto desky mají hrubý povrch, který velmi nápadně kopíruje strukturu dřeva.

 

Výhody:

  • zapuštěné kovové úchytky
  • lesklý povrch
  • moderní vzhled

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor: bílá / bílá+antracit

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky