Jaký byl rok 2019 v JENA NÁBYTEK?

Jaký byl JENA rok 2019?

Plný změn, vývoje, očekávání a také úspěchů, o které se s vámi chceme podělit, protože strůjci našeho úspěchu jste právě vy, naši zákazníci.

Podařilo se nám navýšit tržby oproti loňskému roku o více než 200 %

Což bereme jako velký závazek do budoucna. Jasně to ukazuje na to, že JENA je na trhu s nábytkem synonymem kvalitního zboží a výborných služeb. To je pro naši práci velké zadostiučinění. Naším plánem do příštího roku je tento trend udržet a získat pro sebe ještě větší podíl na trhu s nábytkem.

Během minulého roku prošlo našimi prodejnami více než 2,5 milionu lidí

Naším cílem do roku 2020 je zvýšit dostupnost našich prodejen po celém území České republiky. Pro tento cíl jsme si stanovili nový koncept moderních showroomů, které chceme, aby vznikly ve všech krajských městech. Cílem tohoto nelehkého úkolu je přiblížit naše prodejny co nejblíže vašim domovům, ať si zboží můžete na vlastní oči kdykoliv prohlédnout a vyzkoušet.

Skokový růst internetového prodeje

Velmi pozitivní trend vidíme také v prodeji nábytku online. Ten se bezesporu zařadil do běžné praxe tak, jako je tomu například u potravin a oblečení. Zde vidíme velkou synergii s našimi prodejnami a jako cíl pro rok následující jsme si stanovili co nejlepší prezentaci zboží na webu. Protože víme, jak je pro vás důležité si nábytek co nejlépe představit, investujeme do dostupných technologií tak, abychom vám zprostředkovali co nejpřesnější prezentaci. Velkou výzvou do blízké budoucnosti je pro nás také vývoj nového webu, na kterém již pracujeme.

Náš zákazník, náš pán

Tak tomu bylo, je a vždy bude. Veškeré inovace a vývoj tedy směřujeme k tomu, abychom vám nákupní proces maximálně zjednodušili a zpříjemnili. A protože jde primárně o vás, naše zákazníky, rád bych vás touto cestou vyzval k tomu, abyste neváhali zasílat vaše nápady a podněty, jak naše služby vylepšit. Kontaktovat nás můžete přes formulář na webu, přímo na prodejně, nebo na naší zákaznické lince.

Neméně důležitá je pro nás také zpětná vazba po uskutečnění prodeje. O tu se s námi můžete podělit na Zboží.cz, nebo na Heureka.cz

Nezbývá než poděkovat za vaši přízeň, které si velmi vážíme a za celý tým JENA nábytek vám popřát úspěšný nový rok.

S pozdravem
Jan Vyletěl
ředitel reklamy a marketingu

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0