Nábytkový program

Jette

I děti se rádi pyšní krásným a zabydleným pokojíčkem. Též si rádi vystaví oblíbené hračky. Někdo je spíše milovníkem knížek, jiný je zase vášnivým sběratelem autíček. Ať tak či onak, děti potřebují dostatek místa na veškeré oblečení, hračky, věci do školy, apod.  Hledáte právě takový moderní a zároveň praktický nábytek do dětského pokoje? Pak pro vás bude  nábytkový program Jette  tou správnou volbou. Je dokonale propracovaný tak, aby vám poskytl co nejvíce úložného prostoru i na malé ploše. Barevná kombinace dekoru dodává oživující a nestárnoucí vzhled, který vaše...

Čtěte více

Cena kompletu:
22 170 
s DPH 26 827 
Cena se skládá z:

Jette - 320837 (alpská bílá)

Dětská police
816 Kč s DPH 987 

Jette - 320223 (alpská bílá)

Dětský regál
1 031 Kč s DPH 1 247 

Jette - 320469 (alpská bílá)

Dětský regál
1 804 Kč s DPH 2 183 

Jette - 321404 (alpská bílá / dub řezaný)

Dětská komoda
2 191 Kč s DPH 2 651 

Jette - 321444 (alpská bílá / dub řezaný)

Dětská sestava
16 329 Kč s DPH 19 759 

Položky kolekce nábytku Jette

Zobrazuji 1-9 produktů z 78 celkem 1239

dalších 9

Popis kolekce nábytku Jette

I děti se rádi pyšní krásným a zabydleným pokojíčkem. Též si rádi vystaví oblíbené hračky. Někdo je spíše milovníkem knížek, jiný je zase vášnivým sběratelem autíček. Ať tak či onak, děti potřebují dostatek místa na veškeré oblečení, hračky, věci do školy, apod. 

Hledáte právě takový moderní a zároveň praktický nábytek do dětského pokoje? Pak pro vás bude nábytkový program Jette tou správnou volbou. Je dokonale propracovaný tak, aby vám poskytl co nejvíce úložného prostoru i na malé ploše. Barevná kombinace dekoru dodává oživující a nestárnoucí vzhled, který vaše dítě neomrzí ani po několika letech.

Moderní design je jedním z hlavních charakteristik dětského programu Jette .Vytváří perfektní a nerušivý základ pro další dekorace či nástěnné výmalby. Ve většině případů je neutrální alpská bílá barva obohacena o dominantnější tón v  dřevěném dekoru. Na výběr máte hned z několika - teplý ořech vlašský, jemné varianty dub montana a dub řezaného nebo výrazná ostružina. Děti milují hravost, pestrost a kreativitu. Zvolený dekor ani v nejmenším nebrání tomu, aby bylo dosáhnuto takového pokoje. 

Někdy se přihodí menší nehody od pomalovaného stolu až po čajem politý nábytek. Proto je za velkou výhodu považován omyvatelný povrch. Dřevotřískové desky LDTD jsou navíc odolné vůči poškrábání, oděru či nárazu. 

 

Provedení:

  • dekor: alpská bílá / dub řezaný, dub montana, ořech vlašský, ostružina
  • materiál: LDTD

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky