Nábytkový program

Junior míč

Dětský nábytkový program Junior  v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití . Nábytek nabízí velké množství  šikovně řešeného úložného prostoru , do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček. Nábytek je vyroben z laminované LDTD  s dekorem na motivy fotbalového míče,...

Čtěte více

Cena kompletu:
13 925 
s DPH 16 850 
Cena se skládá z:

Junior - Komoda, míč 11 (bříza/zelená)

Dětská komoda
2 107 Kč s DPH 2 550 

Junior - Komoda, míč 7 (bříza/zelená)

Dětská komoda
3 512 Kč s DPH 4 250 

Junior - PC stůl, míč 13 (bříza/zelená)

Dětský pracovní stůl
1 942 Kč s DPH 2 350 

Junior - Postel, míč 16 (bříza/zelená)

Klasická postel
3 884 Kč s DPH 4 700 

Junior - Regál, míč 4 (bříza/zelená)

Dětský regál
2 479 Kč s DPH 3 000 

Položky kolekce nábytku Junior míč

Zobrazuji 1-9 produktů z 13 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Junior míč

Dětský nábytkový program Junior v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí velké množství šikovně řešeného úložného prostoru, do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček.

Nábytek je vyroben z laminované LDTD s dekorem na motivy fotbalového míče, který se jistě zalíbí nejednomu malému sportovci. Dále disponuje kvalitním kováním s dlouhou životností a praktickými pohodlnými úchytkami. 

Program obsahuje jednoduché, avšak chytře řešené kusy nábytku, které můžete mezi sebou vzájemně kombinovat a vytvořit si nábytkovou sestavu podle vlastních představ. Takto sjednocený nábytek snadno doladíte doplňky. 

 

Provedení:

  • dekor: zelená
  • materiál: LDTD - omyvatelný povrch
  • pohodlné čtvercové úchyty

Dodání:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky