46 900 nábytku ihned k odeslání

673 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva

Vícebarevné

Povrchová úprava

Materiál

Barva/dekor korpus

Příznaky zboží

Dostupnost

Výrobci

Zákazníci právě nakoupili

Komody

Klasické skříně se z českých domácností začaly kvůli komodám ustupovat. Ono není divu. Komody se staly velmi oblíbeným nábytkem zejména díky praktičnosti. Po vysunutí šuplíku máte veškeré nádobí a jiné drobnosti na dosah ruky. Nemusíte se natahovat ani přeskládat půlku kuchyňské skříňky, když si vzpomenete, že by se vám hodil zrovna tento hrníček, anebo byste raději jedli z menšího talířku.

Horní prostor komody pak můžete využít například jako místo pro rodinné fotky, knížky, suvenýry či jiné druhy dekorací. Obyčejný kus nábytku se tak stane zase o něco zajímavějším a ozvláštněným kouskem vaší domácnosti.

Komodu si samozřejmě nemusíte postavit jen do jídelny nebo kuchyně. Tyto malé skříňky dnes vévodí ložnicím, obývacím pokojům i chodbám. Snadno a přehledně se do nich vejde většina oblečení. Samozřejmě vyjma kabátů, košil a dalších věcí, které jsou zaprvé na skládání nepraktické a zadruhé by se po chvilce v takové pozici pomačkaly.

Další předností komod je jejich jednoduché složení a přemisťování. Představte si takové stěhování skříní. Vůbec jejich stěhování z místnosti do místnosti je náročné, a to nemluvíme o snesení skříně ze schodů. Jedině demontovaná skříň se dá pohodlně přestěhovat, ale takový zásah je časově náročný. I komody z masivu jednoduše vezmete a přesunete z místa na místo. Stačí vám k tomu jeden dobrovolný pomocník a všechno jde hladce.  

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky