Královna velkých pokojů? Sedací souprava do U!

Sedací souprava do UVýhody sedací soupravy ve tvaru U

Sedačka do U je jako dělaná do velkých obývacích místností nebo multifunkčních prostor. Multifunkčním prostorem myslíme spojení kuchyňské a obývací části. Díky jejím obřím rozměrům je vhodným předělem mezi prostorem, kde se vaří a prostorem společenským.

U takto velkých sedacích souprav se předpokládá, že budou umístěny v prostoru. Proto je dnes zcela běžné, že jsou celočalouněné. Již dávno pryč jsou doby, kdy sedačky musely stát jen u stěny. Díky čalouněným zádům můžete rohovou sedací soupravu do U směle umístit do prostoru a kochat se její krásou ze všech stran. Ne všichni výrobci tyto velké sedačky nabízejí. Na našem e-shopu však najdete jejich bohatou nabídku a navíc v takovém barevném provedení, které bude ladit s vaším obývacím pokojem.

Sedačka nabízí skutečně velký prostor pro setkávání celé rodiny včetně prarodičů a přátel. Všichni budete pohromadě, ale zároveň bude každý z vás mít dostatek prostoru sám pro sebe. Určitě se nemusíte obávat nepříjemného utlačování.

Sedací soupravy do tvaru U jsou však i velmi praktické, protože mohou nabídnout i možnost rozložení. Jednoduchým pohybem tak ze sedačky vytvoříte letiště, na kterém se pohodlně vyspí dvě dospělé osoby nebo tři a více dětí.

Umístění a design

Sedačku nikdy nestavte zády ke dveřím. Právě naopak! Stát by měla směrem ke dveřím, abyste měli dobrý přehled o tom, kdo vchází nebo odchází. Navíc se budete cítit bezpečněji. Důležité je, abyste měli dobrý výhled na všechny vaše milé. Z hlediska umístění také myslete na to, že by se kolem gauče mělo snadno procházet. Mezera mezi gaučem a dalším kusem nábytku by měla být ideálně 87 cm.

Zpracování sedačky je důležité jak pro komfort při odpočinku, tak pro celkový vzhled. Pokud hledáte bytelnou sedačku, volte korpus ze dřeva či kovu. Lehkou, ale přesto pevnou konstrukci nabízí dřevotříska.

 

Umístění do velkého prostoru vám dává opravdovou svobodu ve volbě barev. Přiklonit se můžete klidně Sedačka ve tvaru Uk tmavším tónům, protože se nemusíte obávat pohlcování světla v pokoji. Nikdo vám nezabrání ani v rozhodnutí pro křiklavou barvu. Díky ní bude sedačka solitérem místnosti.

Z hlediska typu čalounění se můžete rozhodnout mezi pravou kůží, ekokůží nebo látkou. Každá z těchto variant má své přednosti. Kůže a ekokůže se snadno udržuje a celému prostoru propůjčí punc spojení s přírodou. Látkové čalounění zase nabízí nesčetně mnoho variant barevného provedení. Zvolit však můžete i kombinaci látky a kůže či ekokůže. V dnešní době se tato atraktivní kombinace těší velké oblibě.

Rozhodně neplatí, že velké sedačky musejí být nutně drahé. Sledujte akce na našem e-shopu, kde můžete kvalitní sedací soupravy do tvaru U s dlouhou životností zakoupit levně, takže vám peníze zbudou ještě na dovolenou nebo na dovybavení obývacího pokoje.

Pokud se vám některá z našich sedaček zalíbí, neváhejte a přijďte k nám na prodejnu, kde si ji můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Náš tým odborníků vám bude plně k dispozici.

Nevyhovuje vám sedačka do U? Můžete se poohlédnout třeba po rohové sedačce

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0