Kuchyně na jedno kliknutí

Pořídit novou kuchyni nebylo nikdy jednodušší. To nejdůležitější, co potřebuješ před výběrem kuchyně z JENA nábytek udělat, je vzít metr a změřit prostor, ve kterém bude nová linka stát. Pro jistotu měř dvakrát – řezat už nebudeš muset. Pak už si z naší nabídky kuchyní vyber takovou, která bude vyhovovat svými rozměry, vzhledem i konstrukčním řešením. No a pak už jen *KLIK a za chvíli už máš kuchyni doma. Kuchyňské bloky jsou určeny pro snadnou instalaci a dlouholeté spokojené používání.

 

MODERN LUX

Moder Lux –   Vysoký lesk šedého antracitového dekoru čelních ploch kuchyně Modern Lux nenechá nikoho na pochybách, o jak výrazný kus designového nábytku jde. Korpus v bílé barvě a pracovní deska v dekoru světlého travertinu tento dojem jen doplňují. To vše ruku v ruce s vysokou funkčností a špičkově provedenými materiály. Čela skříněk jsou vyrobena ze středně tvrdých dřevovláknitých desek (MDF), odolných proti oděru i vlhkosti a s nízkými nároky na údržbu. Praktickými konstrukčními prvky jsou kvalitní kovové pojezdy zásuvek METALBOX a praktická funkce tlumeného zavírání dvířek.

 

MICHELLE

Michelle  Kuchyňská linka Michelle o celkové délce 260 cm disponuje velkým prostorem pro vaření. Sedm úložných skříněk poskytuje dostatek místa pro přehledné uložení nádobí a kuchyňských potřeb. Bílý dekor kuchyně doplněný černými kovovými úchytkami skvěle zapadá do světlých interiérů. Kvalitní provedení z kombinace laminovaných dřevotřískových (LDTD) a odolných dřevovláknitých (MDF) desek zaručuje dlouhou životnost kuchyně. Povrchy jsou odolné proti oděru, vlhku i změnám teplot a umožňují velmi snadnou údržbu.

 

EMILIA


Emilia –  Moderní kuchyni Emilia si okamžitě oblíbíte pro její dokonalou ergonomii. Při přípravě jídel budete nadšení, jak logicky a přehledně řeší pracovní i úložný prostor. Vestavná pečicí trouba má místo v úrovni očí, hned vedle plochy pro vaření, prostor pro myčku je přímo pod pracovní deskou v blízkosti dřezu. Tři objemné a přehledné zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy zajišťujícími plynulost a jemnost otevírání, panty skříněk disponují funkcí tlumeného zavírání. Použité materiály jsou odolné proti poškrábání a krátkodobě působící vlhkosti.

 

NINA

Nina –  Nina je rohová, přitom ale malá kuchyně, která poskytuje i v menším prostoru dostatek pracovní a úložné plochy. Hladká deska s výbornou návazností jednotlivých částí zaručuje bezproblémovou údržbu. Korpus i čela dvířek a zásuvek jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek (LDTD), odolných proti vlhku, změnám teplot i oděru. Zajímavá kombinace barev a matná povrchová úprava působí decentně a nerušivě. Výrazným dekorativním prvkem jsou úchytky, které ozvláštňují jednolité plochy.

 

MARIJA

Marija – Kuchyně Marija je určena do opravdu malých bytů, přitom je však maximálně účelná a elegantní. Barevné ladění do jemného odstínu vanilky ji prosvětluje a opticky zvětšuje. Matné přední plochy jsou doplněny korpusem v dekoru dubu sonoma, bílou pracovní deskou a stříbrnými plastovými úchytkami. I přes menší rozměry nabízí dostatek úložného prostoru ve třech horních a třech dolních skříňkách. Pracovní deska je položena pouze na jedné ze skříněk, druhá skříňka je určena pro osazení celoplošným dřezem. Ten ke kuchyni Marija přidáváme za pouhou 1 Kč.

 

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0