Nábytkový program

Labyrint

Stylový nábytkový  program Labyrint  si zamiluje každé dítě. Dekor ve veselých barvách a nápadité rozmístění skříněk vytváří veselé prostředí, do kterého se každý malý obyvatel bude vždy rád vracet.  Svěží barevná kombinace  dětského programu Labyrint  vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci.  Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor.  Nábytek disponuje velkou škálou úložného prostoru pro...

Čtěte více

Cena kompletu:
15 795 
bez DPH 13 053 
Cena se skládá z:

LABYRINT LA 4 L/P (krémová/limetka)

Dětský regál
3 099 Kč bez DPH 2 561 

LABYRINT LA 5 (krémová/limetka)

Dětský regál
2 799 Kč bez DPH 2 313 

LABYRINT LA 7 (krémová/limetka)

Dětská komoda
3 599 Kč bez DPH 2 974 

Skříň LABYRINT LA 1 (krémová/limetka)

Dětská skříň
3 799 Kč bez DPH 3 139 

Položky kolekce nábytku Labyrint

Zobrazuji 1-9 produktů z 15 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Labyrint

Stylový nábytkový program Labyrint si zamiluje každé dítě. Dekor ve veselých barvách a nápadité rozmístění skříněk vytváří veselé prostředí, do kterého se každý malý obyvatel bude vždy rád vracet. Svěží barevná kombinace dětského programu Labyrint vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. 

Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor. Nábytek disponuje velkou škálou úložného prostoru pro oblečení, hračky i učení. Je vybaven kvalitním kováním, které odolá i tvrdému zacházení.

Během každodenního užívání jistě doceníte výhody výrobního materiálu, díky němuž je povrch plně omyvatelnýLamino desky LDTD jsou odolné vůči poškrábání a oděru. 

Provedení:

  • dekor: krémová/limetka, krémová/modrá, krémová/oranžová

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky