Nábytkový program

Lace

Lace Program je momentálně vyprodán

Neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. Proto si zamilují  dětský nábytkový program Lace , který má několik základních znaků, díky nimž se pro děti stává poutavý. Počáteční jednoduchost využívá drobných, přesto podstatných detailů. Nábytkový program Lace  vyniká svým příjemným světlým dekorem v rustikálním stylu. Části programu jsou elegantně řešeny a nabízejí pestrou škálu úložného prostoru, kde si každá věc najde své místo....

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Lace

Neexistuje žádné pravidlo, že by dětský pokoj musel bezpodmínečně hýřit milióny barev. Starší děti mnohem více ocení exkluzivitu a originální styl. Proto si zamilují dětský nábytkový program Lace, který má několik základních znaků, díky nimž se pro děti stává poutavý. Počáteční jednoduchost využívá drobných, přesto podstatných detailů.

Nábytkový program Lace vyniká svým příjemným světlým dekorem v rustikálním stylu. Části programu jsou elegantně řešeny a nabízejí pestrou škálu úložného prostoru, kde si každá věc najde své místo. Zútulněte si interiér s nestárnoucí elegancí a univerzálními odstíny, které sednou každému pokoji.

 

Výhody:

  • příjemná kombinace bílé a přírodnímu dekoru dubu zajistí moderní a jednoduchý vzhled.
  • elegantní a moderní design spojený s přírodním dekorem dubu sonoma dodá vašemu pokoji šmrnc!
  • účelové a praktické řešení nábytku s úložným prostorem. 
  • bytelné a jednoduché provedení soustavy

Provedení:

  • dekor: bílá, dub sonoma
  • materiál: LDTD

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky