Nábytkový program

Lightning

Lightning Program je momentálně vyprodán

Jak vybavit pokoj tak, aby neustále nabízel nespočet dalších designových úprav? Základem je neutrální  bílá barva v kombinaci s výraznou barvou - zelenou, tyrkysovou nebo růžovou . K světlým nebo úplně bílým stěnám bude tento nábytek naprosto dokonalý.  Bílá a barevná kombinace je v dnešní době velice populární. Pokoj bude působit živě a přitom nepůjde pouze o jednolitý barevný odstín Nebo naopak celková  neutrální barevná kombinace bílé a šedé , která vám umožní využívat pestrých a výrazných barev. K výrazným stěnám bude tento nábytek působit spíše jako...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Lightning

Jak vybavit pokoj tak, aby neustále nabízel nespočet dalších designových úprav? Základem je neutrální bílá barva v kombinaci s výraznou barvou - zelenou, tyrkysovou nebo růžovou. K světlým nebo úplně bílým stěnám bude tento nábytek naprosto dokonalý. Bílá a barevná kombinace je v dnešní době velice populární. Pokoj bude působit živě a přitom nepůjde pouze o jednolitý barevný odstín

Nebo naopak celková neutrální barevná kombinace bílé a šedé, která vám umožní využívat pestrých a výrazných barev. K výrazným stěnám bude tento nábytek působit spíše jako jemný kontrast, který bude vámi zvolenou barevnost místnosti zjemňovat.

Design programu je vhodný snad pro všechny, jelikož si můžete vše doladit  podle vlastních představ. Celá konstrukce je vyrobena z MDF desek, jejichž povrch je plně omyvatelný a snadný na údržbu. 

Program obsahuje hned několik prvků, které umožní vše přizpůsobit vašim potřebám, popřípadě rozměrům pokoje. Některé prvky můžete zkombinovat tak, že díky nim vytvoříte menší obývací stěnu, jiné prvky spíše využijete k vybavení dětského pokoje. 

Výsledný vzhled pokoje si rychle zamilujete!

 

Výhody:

  • úložný prostor
  • moderní styl
  • omyvatelný povrch
  • příjemná kombinace dekorů

Provedení:

  • dekor: bílá + tyrkysová/ růžová/ šedá/ akvamarín
  • materiál: MDF
  • u některých dílů i matná povrchová úprava

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky