Nábytkový program

Locarno

Spojení  moderního stylu  a  vzhledného dekoru  je zcela typické pro  nábytek  z řady  Locarno . Svým  moderním designem  se skvěle hodí do každého interiéru.  Kovové úchytky  dotváří celkový dojem a dodávají  luxusní vzhled . Díky spoustě  úložného prostoru  již nebudete muset řešit kam uložit všechny vaše věci. Pro vaši úplnou představu je důležité zmínit výrobní materiál, který byl zvolen tak, aby se daný prvek stal ještě odolnějším. Velmi častým materiálem jsou  laminované dřevotřískové desky...

Čtěte více

Cena kompletu:
23 234 
bez DPH 19 201 
Cena se skládá z:

Závěsná police Locarno - LCRB01-N92 (dub nelson/šedá mat)

Obývací pokoje ZLEVNĚNO
1 039 Kč bez DPH 859 

Položky kolekce nábytku Locarno

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Locarno

Spojení moderního stylu vzhledného dekoru je zcela typické pro nábytek z řady Locarno. Svým moderním designem se skvěle hodí do každého interiéru. Kovové úchytky dotváří celkový dojem a dodávají luxusní vzhled. Díky spoustě úložného prostoru již nebudete muset řešit kam uložit všechny vaše věci.

Pro vaši úplnou představu je důležité zmínit výrobní materiál, který byl zvolen tak, aby se daný prvek stal ještě odolnějším. Velmi častým materiálem jsou laminované dřevotřískové desky, které byly též využity k výrobě tohoto nábytku. Jak již bylo nastíněno, jedná se o kvalitní desky, jež jsou odolné vůči krátkodobému působení vody. Svrchní laminovaný povrch lze jednoduše omývat. 

 

Výhody:

  • luxusní vzhled
  • moderní styl
  • povrchová úprava
  • kvalitní materiál

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky