Loňské bestsellery, které nezklamou ani v roce 2020: prohlédněte si tyto postele

Čalouněné postele jsou díky skvělému poměru cena, výkon a trendy design stále oblíbenější. To potvrdil i rok 2019, kdy se mezi naše nejprodávanější postele zařadily čalouněné postele a extrémně pohodlné boxspringy. Pojďme se podívat na nejúspěšnější kousky.

Windsor: vysoká a přitom cenově dostupná kvalita

Nejen královské jméno, ale i vysoká kvalita a řada praktických funkcí dělají z postele Windsor náš bestseller. Postel české výroby zaujme zdálky bytelným čelem potaženým elegantní béžovou látkou a decentními kovovými nožkami. Rošt je polohovatelný, nahoru si můžete dát nohy i hlavu a lépe si tak odpočinout. Pod oběma rošty se navíc nachází velký úložný prostor. Postel se vyrábí v rozměru 180x200 cm, i v nadstandardním rozměru 200x200. Podívejte se na naši recenzi.

V posteli Windsor se královsky vyspíte. Je elegantní, pohodlná a bytelná

V posteli Windsor se královsky vyspíte. Je elegantní, pohodlná a bytelná

Postel Boxspring Bolero je zárukou vysokého komfortu

Boxspringové postele rostou na oblibě pro vysoký komfort, který poskytují. Skládají se totiž hned ze dvou matrací, spodní matrace z bonnelových pružin a vrchní pěnové matrace, která často kombinuje více druhů pěn tak, aby byla co nejpohodlnější. Součástí postele Boxspring Bolero je i krycí matrace topper, která nejen chrání matraci před znečištěním, ale zároveň postel ještě o něco zvyšuje, takže se z ní lépe vstává. Postel Bolero se vyrábí ve více barevných variantách, a ač je to pro typ boxspring nezvyklé, má také úložný prostor. Mezi další oblíbené postele patří například elegantní Trent či Harriet.

Postel Boxspring Bolero má všechny benefity boxspringových postelí a úložný prostor jako bonus

Postel Boxspring Bolero má všechny výhody boxspringových postelí a úložný prostor jako bonus

Zofie: pohodlná a praktická klasika

Pro milovníky jednoduchých řešení je skvělou variantou postel Zofie, celočalouněná manželská postel s konstrukcí z masivního dřeva. Její součástí jsou dvě zabudované matrace z PUR pěny a kovových pružin. Elegantní černou postel zdobí abstraktní vzor a nechybí jí úložný prostor pod oběma matracemi. Velkým bonusem je samozřejmě také nízká cena.

Celočalouněná postel patří mezi klasiku se skvělým poměrem cena výkon.

Celočalouněná postel patří mezi klasiku se skvělým poměrem cena výkon.

Co pofrčí v roce 2020?

Čalouněné postele budou s ohledem na nábytkové trendy naší jedničkou i v letošním roce. Sázkou na jistotu zůstávají krémové barvy – béžová, hnědá či šedivá, navíc se ale začíná objevovat khaki, případně olivově zelená, která působí elegantně a navíc uklidňuje.

Trendem roku 2020 je také zelená barva. Chybu proto neuděláte třeba postelí Storione

Trendem roku 2020 je také zelená barva. Chybu proto neuděláte třeba postelí Storione

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0