Nábytkový program

Chateau

Chateau Program je momentálně vyprodán

Ložnice by měla být klidným místem pro odpočinek. Aby se v této místnosti snadno udržoval pořádek, je potřeba mít dostatek úložných prostorů, aby každá věc i kus oblečení měly své místo. Nábytek z programu  Chateau  vás jistě nezklame. Nábytek z programu Chateau  zaujme na první pohled svým   zajímavým vzhledem,  který v sobě spojuje moderní prvky s retro designem.  Velké množství prakticky řešeného  úložného prostoru,  který tento nábytek nabízí, jistě najde využití v každé domácnosti.  Kvalitní provedení  je zárukou...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Chateau

Ložnice by měla být klidným místem pro odpočinek. Aby se v této místnosti snadno udržoval pořádek, je potřeba mít dostatek úložných prostorů, aby každá věc i kus oblečení měly své místo. Nábytek z programu Chateau vás jistě nezklame.

Nábytek z programu Chateau zaujme na první pohled svým zajímavým vzhledem, který v sobě spojuje moderní prvky s retro designem. Velké množství prakticky řešeného úložného prostoru, který tento nábytek nabízí, jistě najde využití v každé domácnosti. Kvalitní provedení je zárukou bytelnosti, stability a dlouhé životnosti.

Konstrukce je stabilní, je vyrobena z dřevotřískových desek. Povrch je hladký a snadno udržovatelný. Další předností je také kvalitní kování.

 

Výhody:

  • velké množství úložného prostoru
  • zajímavý vzhled
  • kvalitní materiál a kování
  • kvalitní provedení

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky